Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek w samej bieliźnie? Tajemnicza ręka gmera przy jej biuście

Katarzyna Cichopek (39 l.) sprawia wrażenie, jakby rozstanie z Marcinem Hakielem zupełnie nie miało na nią wpływu. Gwiazda TVP promienieje z radości. Tym razem mocno podgrzała atmosferę na swoim profilu, publikując zdjęcia prosto z łóżka. Na dodatek internauci zobaczyli tajemniczą dłoń, która robiła coś wokół jej piersi! Co tam się działo?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: głośne rozstanie

Kasia Cichopek w ostatnich miesiącach nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Aktorka, która zyskała ogólnopolską sławę dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość" znów jest rozchwytywana. Głośne rozstanie z Marcinem Hakielem spowodowało, że gwiazda ponownie znalazła się w centrum zainteresowania. Z pewnością jednak nie takiego rozgłosu życzyłaby sobie prowadząca program "Pytanie na śniadanie". Dające do myślenia wpisy Marcina Hakiela sugerują, że to właśnie ona mogła być odpowiedzialna za rozpad ich relacji.

Reklama

Katarzyna Cichopek stara się jednak nie zaprzątać sobie głowy problemami i skupia się na pracy zawodowej. Oprócz kariery telewizyjnej, gwiazda równocześnie prowadzi własny biznes oraz działa jako influencerka w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że jest bardzo zabiegana. Zawsze znajduje jednak chwilę, aby pokazać swoim obserwatorom, co u niej słychać. Nie inaczej było tym razem. Wczoraj wieczorem na Instastories aktorki ukazał się zaskakujący filmik prosto z łóżka. Katarzyna Cichopek pokazała głęboki dekolt. Uwadze obserwatorów nie mogło umknąć, że obok ktoś był!

Katarzyna Cichopek w samej bieliźnie?

Katarzyna Cichopek już niejednokrotnie pokazywała swoje wdzięki w internecie. Niedawno aktorka udostępniła w sieci nagranie, na którym pojawiła się w mocno wydekoltowanym kombinezonie. To jednak nic, w porównaniu z tym, co wczoraj ukazało się na jej instastories. Aktorka podzieliła się filmikiem wykonanym na planie serialu "M jak Miłość". Katarzyna Cichopek ubrana wyłącznie z cieniutką koszulę nocną z głębokim dekoltem pokazywała, jak przebiegają nagrania.

W pewnej chwili w kadrze pojawiła się tajemnicza dłoń, która zaczęła poprawiać materiał w okolicy piersi aktorki. Z pewnością wielu internautów zaczęło snuć domysły, związane z tą dwuznaczną sytuacją. Chwilę później wszystko się jednak wyjaśniło. Okazało się, że dłoń należy do kobiety zaangażowanej w produkcję "M jak Miłość". Najprawdopodobniej była to pracownica obsługi technicznej. Katarzyna Cichopek przez cały czas mogła liczyć na wsparcie ze strony obsługi planu, która czuwała nad tym, aby wyglądała perfekcyjnie. Później Katarzyna Cichopek ułożyła się wygodnie w łóżku, gdzie kontynuowała swoją pracę. Jak podoba Wam się Kasia w takim wydaniu?

Zobacz też:

Marcin Hakiel wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Złożył jasną deklarację w tej sprawie

Ile zarabiają dzieci gwiazd? Syn Józefowicza cztery razy tyle co córka Lisa

Wróżka Anna Kempisty o zagrożeniu w południowo-wschodniej Polsce. "Będą niespodzianki"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy