Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek upokorzona na wizji. Niezręcznie w "Pytaniu na śniadanie". Kurzajewski aż zbladł!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mają lekko nie tylko z powodu ataków byłej żony dziennikarza. Także w "Pytaniu na śniadanie" czyhają na nich inne "niebezpieczeństwa". Z racji tego, że program nadawany jest na żywo, nie da się niczego powtórzyć lub wyciąć. Ostatniego odcinka prowadzący chyba długo nie zapomną. Postarał się o to jeden z zaproszonych gości...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dostarczają każdego dnia tematów do kolejnych plotek na ich temat. Bez wątpienia od tygodni "Kurzopki" są najbardziej "hot" parą w show-biznesie. 

Wiedzą o tym ich szefowie w TVP, którzy obsypują ich kolejnymi propozycjami pracy. Każdy też odcinek "Pytania na śniadanie" z ich udziałem budzi ogromną ciekawość i generuje masę publikacji w internecie. 

Po sobotnim odcinku nie było inaczej. Tym razem jednak przyczynił się do tego zaproszony do studia dziennikarz Roman Rogowiecki. Ten w pewnym momencie wbił dotkliwą szpilę Kasi Cichopek...

Reklama

Niezręcznie w "Pytaniu na śniadanie". Cichopek aż zbladła

Dziennikarz muzyczny pojawił się, by powspominać czeskiego gwiazdora Karela Gota. W pewnym momencie zaczęto porównywać go do największych amerykańskich gwiazdorów. 

Gdy padło nazwiska Franka Sinatry, Kasia Cichopek wyraźnie się podnieciła, co nie uszło uwadze dziennikarza...

"Maciek, ta pani lubi takich starszych panów? Naprawdę?" - wypalił Rogowiecki, co wprawiło w osłupienie prowadzących. Widać było, że poczuli zakłopotanie i nie wiedzieli, jak zareagować. 

Kurzajewski udał, że nie usłyszał wścibskiego pytania, a Katarzyna zaczęła się nerwowo szczerzyć do kamery. Atmosfera zrobiła się dość napięta i było naprawdę niezręcznie. 

Gdy zaczęto opowiadać, że Sinatra miał jednak przede wszystkim "niepowtarzalny i magnetyzujący urok", który przyciągał do niego kobiety. 

To wyraźnie poprawiło humor Maćkowi, który w końcu się rozgadała...

"A jednak! Sinatra! No proszę" - dodał wyraźnie ucieszony Kurzajewski. 

Zobacz też:

Marcin Hakiel w luksusowej stylizacji przygotowuje się do ślubu? Coraz więcej domysłów

Paulina Smaszcz publicznie pogratulowała Hakielowi! Znowu głośno o ślubie tancerza

Marcin Hakiel na randce z nową ukochaną. Dzieci są już nią zachwycone! "Kaśka niech żałuje"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama