Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek pokazała córkę Helenę i się zaczęło. Aż trudno uwierzyć, gdzie ją zabrała

Katarzyna Cichopek (40 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVP. Niedawno prezenterka "Pytania na śniadanie" postanowiła zaprezentować swoim instagramowym fanom, to jak spędza czas z ukochaną córeczką. Zapewniła dziewczynce sporo atrakcji.

Katarzyna Cichopek wróciła z Jordanii do Polski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski jakiś czas temu postanowili nieco odpocząć i wybrać się w romantyczną podróż do Jordanii. Na wyjeździe zabrakło dzieci Cichopek, co spostrzegawczy fani wytknęli gwieździe. Po powrocie Kasia postanowiła wynagrodzić swoich pociechom czas rozłąki. Dla córki przygotowała całą moc atrakcji. Oczywiście jak na prawdziwą gwiazdę przystało, wszystko pokazała w sieci.

Reklama

Cichopek z córką uczy się jeździć konno

Katarzyna Cichopek jak na prawdziwą influencerką przystało, całe swoje życie pokazuje w social mediach. Gwiazda umieszcza na swoim InstaStories zdjęcia oraz nagrania, na których prezentuje to, jak wygląda jej praca, a także życie prywatne. Niedawno postanowiła pochwalić się swoją utalentowaną córką, którą zabrała na lekcje jazdy konnej.

Na zdjęciach opublikowanych w sieci widzimy, jak Helena oporządza konia, a następnie doskonali swoją jazdę konną. Dziewczynka musiała być bardzo zadowolona z tego, że spędziła czas ze swoją ukochaną mamą, ponieważ uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Cichopek przyjaźni się z nową ukochaną Hakiela?

Z informacji, które pojawiły się w sieci, jasno wynika, że nowa ukochana Marcina Hakiela ma doskonały kontakt z jego dziećmi. Aktorka docenia również to, że nowa partnerka Marcina umie dobrze zająć się jej pociechami. Kobiety ponoć nie raz już rozmawiały. Była żona Hakiela ma nadzieję na przyjaźń.

"Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy" - donosi anonimowy informator "Rewii".

Kobiety są w stałym kontakcie telefonicznym i wspólnie ustalają terminy spotkań z pociechami.

"Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach" - donosił informator "Plotka".

Zobacz też:

Kurzajewskiego aż zatkało! Życzenia od Smaszcz całkowicie zmienią ich relacje?

Kurzajewski aż się popłakał! Nie do wiary, co zrobiła dla niego Cichopek... "Kasiu, kocham cię!"

Cichopek i Kurzajewski ledwo wrócili do Polski, a tu taka sensacja! W tle "teściowa" Katarzyny!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy