Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek: Nieprzewidziane problemy ze ślubem. Szybko nie zostanie "panią Kurzajewską"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wzbudzają od miesięcy ogromne emocje. Gdy potwierdziły się plotki o ich romansie, niemal nie znikają z mediów plotkarskich. Spora w tym zasługa byłej żony dziennikarza, ale nie tylko. Na gali TVP aktorka "M jak miłość" zwróciła uwagę wielkim pierścionkiem na palcu. Szybko znajomi pary zaczęli mówić, że to pierścionek zaręczynowy. Teraz okazuje się jednak, że ze ślubem tak szybko może już nie pójść. Dlaczego?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jakiś czas temu (przymuszenie przez Paulinę Smaszcz) potwierdzili krążące od miesięcy plotki, że mają ze sobą romans. 

Aktorka w tym roku zdążyła się rozwieść z Marcinem Hakielem, a Maciej już w 2020 zakończył małżeństwo z matką swoich synów. 

Jak się jednak okazało, prowadzący "Pytanie na śniadanie" mieli ponoć romansować już od 2019 roku, gdy poznali się na planie "Czaru par" - to oczywiście wersja Pauliny, ale też sami zainteresowani nigdy nie zdementowali tych rewelacji. 

Reklama

Para niedawno zaliczyła też swój debiut ściankowy. Okazją była gala 70-lecia TVP, w której to stacji pracują od wielu lat, świetnie tam zarabiając. Mieli więc za co dziękować pracodawcy...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Ślub? Nie tak szybko!

Za kulisami imprezy chętnie też udzielali "pierwszych wspólnych" wywiadów i to chyba wszystkim redakcjom, które się o to do nich zwróciły. Kasia i Maciej dla każdego byli mili, ale też posługiwali się głównie okrągłymi zdaniami. Cieszyli się swoją miłością, której życzyli też Paulinie. 

Jedna z reporterek postanowiła jednak zapytać o pierścionek na ręce Katarzyny, co wyprowadziło wiecznie uśmiechniętą celebrytkę z równowagi, która postanowiła natychmiast przerwać wywiad. 

Okazuje się, że to akurat miało pozostać wielką tajemnicą. Znajomi pary jednak szybko zaczęli potwierdzać, że faktycznie Maciej już oświadczył się ukochanej!

"W zakulisowych rozmowach znajomi pary potwierdzili radosną wiadomość! Maciej oświadczył się Katarzynie, a ona odpowiedziała 'tak'" - czytamy w "Życiu na Gorąco". 

Problemy ze ślubem Cichopek

Okazuje się jednak, że ślubu tak szybko już nie będzie. Powodów jest kilka...

"W obawie przez utratą sympatii postanowili nie obnosić się ze swoim związkiem" - donosi tygodnik, dodając że nie chcą też wprowadzać szybko kolejnego zamieszania w życiu ich pociech. Adam i Helena mocno przeżyli rozwód rodziców, a kolejny ślub matki mógłby tylko pogorszyć sprawę. 

Problemem jest także była żona Kurzajewskiego, bo nie wiadomo, co jeszcze wymyśli w swoich atakach na nich.

"Katarzyna ma też świadomość, że jej ukochany musi ułożyć sobie relacje z matką swoich synów. Paulina Smaszcz wciąż nie pogodziła się bowiem z rozpadem jej małżeństwa zwłaszcza że, jak twierdzi, mąż zostawił ją w chorobie" - informuje tygodnik. 

Na razie zakochani skupiają się na przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia, "które będą dla nich wyjątkowe", a na ślub "przyjdzie jeszcze pora".

Zobacz też:

Siostra Macieja Kurzajewskiego beszta Paulinę Smaszcz: "Festiwal mitomanii" 

Katarzyna Cichopek KUSI pląsami przed lustrem w stroju za 1300 zł. Co za figura!

Paulina Smaszcz wie, kto podsłuchiwał Cichopek i Kurzajewskiego? Oferowała im wsparcie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy