Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek: niefortunna stylizacja, a może ciąża? Na zdjęciach widać zaokrąglony brzuszek!

Katarzyna Cichopek (40 l.) rozpoczyna nowy okres w swoim życiu. Zakończyła małżeństwo (na razie w kontekście prawnym) z Marcinem Hakielem (39 l.) i związała się ze znanym prezenterem i kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim (49 l.). Para planuje nawet ślub kościelny!

Katarzyna Cichopek "zadebiutowała" dziś w "Pytanie na śniadanie" z oficjalnym już dla świata ukochanym, Maciejem KurzajewskimWspólny występ przypadł do gustu widzom TVP, choć oczywiście znaleźli się też malkontenci, którzy uważają, że wspólne prowadzenie programu wypadło fatalnie.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski "debiutują" jako para w "Pytanie na śniadanie"

Radosna nowina, jaką jest miłość pomiędzy dotychczasowymi przyjaciółmi z pracy była zasługą byłej żony Macieja Kurzajewskiego, Pauliny Smaszcz.

Niemogąca zdzierżyć ukrywanego przed mediami i widzami szczęśliwego związku byłego męża, postanowiła ujawnić, że 40. urodziny Cichopek spędzają w Ziemi Świętej.

Zaczęły się wnet przepychanki słowne pomiędzy Smaszcz i Kurzajewskim, a Kasia nagonkę na ich związek bardzo ciężko znosiła. Po powrocie do Polski od razu zajęła się dziećmi. 

Cichopek jest w ciąży z Kurzajewskim? Na zdjęciach widać brzuszek

Według plotek i ploteczek, zakochana para planuje uzyskać rozwody kościelne, aby móc wspólnie zorganizować ślub zgodny z ich wiarą

Co zatem jeśli Katarzyna Cichopek faktycznie zajdzie w ciążę z KurzajewskimTo znowu nie spodoba się ich katolickim fanom

Możemy gdybać, ale najwyraźniej najbardziej zapracowana celebrytka TVP sama kusi i prowokuje do nowych plotek. Wychodząc z pracy, Kasia miała na sobie czarno-beżowy zestaw składający się ze spódnicy, kurtki i golfu. Jako dodatki wybrała sportową czapkę, czarną torebkę i ciężkie buty a'la glany.

Przyjrzyjcie się szczególnie górnej części spódnicy. Czy to efekt złego doboru stylizacji, dobrego obiadu, a może... czegoś innego?

Zobacz też:

Kurzajewski zmienił się dla Cichopek? Smaszcz wiedziała "co się święci"

Kasia Cichopek w liliowych legginsach mknie na fitness. Mina syna mówi wszystko

Katarzyna Cichopek szczerze o miłości z Kurzajewskim. Otworzyła nowy rozdział w życiu

Wstrząsająca wiadomość o Cichopek i Kurzajewskim. Romans, a teraz to. Chodzi o dzieci!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy