Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek nie radzi sobie z dziećmi? Nie była w stanie zapanować nad ich płaczem. Dramatyczne sceny

Katarzyna Cichopek jest jurorką w programie "You Can Dance. Nowa Generacja 2". Aktorka postanowiła stworzyć dzieciom warsztaty związane z kontrolowaniem emocji. Nie wszystko poszło zgodnie z planem i zamysłem Kasi. Dzieci zareagowały niemal natychmiast, zalewając się łzami: "Doprowadziłam dzieci do płaczu!".

Katarzyna Cichopek doprowadziła dzieci do płaczu: "To było oswojenie emocji"

Katarzyna Cichopek to nie tylko elektryzująca opinię publiczną aktorka i osobowość telewizyjna. To także absolwentka wydziału psychologii na warszawskiej SWPS. W najnowszym odcinku "You Can Dance. Nowa Generacja 2" Kasia postanowiła odwołać się do swojego wyuczonego zawodu, organizując młodym tancerzom warsztaty z pogranicza psychologii, tańca i gry aktorskiej

Katarzyna Cichopek doprowadziła dzieci do płaczu na planie "You Can Dance. Nowa Generacja 2"

Pomysłem Kasi Cichopek, która z tańcem miała również wiele do czynienia (nie tylko jako była żona tancerza, Marcina Hakiela) było kontrolowanie emocji. Dzieciaki losowały karteczki z nazwą konkretnej emocji - takiej jak lęk, miłość czy radość. Zadanie polegało na zaprezentowaniu wylosowanej emocji na scenie.

Reklama

"Moim pomysłem na te warsztaty było oswojenie emocji. Emocji, które będą im towarzyszyć przez cała drogę w "You Can Dance", ale nie tylko. W późniejszym życiu również" - wyjaśniła jurorka tanecznego show Dwójki.

"Ważne jest, aby na ten taniec nałożyć coś więcej. Przekazać jakąś historię tak, żeby wszyscy ci po drugiej stronie obiektywu mieli dreszcze, tak jak ja mam teraz, mówiąc do was. Żeby byli wzruszeni, żebyśmy poprzez wasze emocje wywołali u widzów emocje... Czemu płaczesz? Wszystko dobrze?" - spytała płaczącą dziewczynkę Kasia.

Reakcja uczestników zaskoczyła nawet samą Kasię. Niektóre dzieci od razu zalały się łzami! - "Doprowadziłam dzieci do płaczu... -  skomentowała poruszona jurorka, przyznając, że nie spodziewała się tak emocjonalnej reakcji ze strony dzieciaków biorących udział w warsztatach.

Kasia Cichopek w "You Can Dance. Nowa Generacja 2"

"Chciałabym, żebyście pomyśleli sobie, co czujecie, co się dzieje z Wami w środku i jak możecie przełożyć to na taniec" - powiedziała Kasia Cichopek, zwracając się do swoich podopiecznych z "You Can Dance".

"Szczerze, nie spodziewałam się, że oni ta bardzo w to wejdą. Tak sobą na 100 procent (...) Ważne jest, żeby emocje w trudnym momencie wyrzucić z siebie, żeby się ich absolutnie nie wstydzić. I też ważne jest, żeby umieć je nazwać - tłumaczyła młodym tancerzom.

Ta cenna umiejętność z pewnością przyda się uczestnikom programu "You Can Dance", który właśnie wkracza z kolejną - emocjonującą, ale i niezwykle emocjonalną - fazę. To w tym tygodniu okaże się bowiem, kto dostanie się do finałowej szesnastki, a kto odpadnie z dalszej rywalizacji. Gwiazdą muzyczną odcinka będzie doskonale znana młodemu pokoleniu Viki Gabor. Emisja już w najbliższy piątek 27 stycznia o godz. 20:50 w TVP2.

Zobacz też:

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski szaleją w Jordanii. Na nagraniu brakuje jednego

Paulina Smaszcz z nagimi piersiami pląsa w rytm piosenki dla zdradzonych kobiet. Internauci kpią: "Czy to garnitur Cichopek?"

Hakiel spędzał miło czas z ukochaną na śniegu! Cichopek poszła tą samą drogą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | You Can Dance - Nowa Generacja | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy