Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek idzie po swoje. Sensacja o ślubie kościelnym! "Serdeczna przyjaciółka" wyjawiła całą prawdę!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się swoim szczęściem. Para w końcu przestała ukrywać swój romans, a do tego nawet się zaręczyli. Kolejnym krokiem powinien być więc ślub. Jak się okazuje, takie też są plany. Ślub cywilny dla wierzących gwiazd TVP to jednak za mało. Oto co wyjawiła "serdeczna przyjaciółka"...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie znikają z pierwszych stron tabloidów od miesięcy. Kolejne afery związane z byłą żoną dziennikarza rozgrzewają portale do czerwoności. I nic nie wskazuje na to, by coś w tej kwestii miało się zmienić w najbliższym czasie. 

Ostatnio głośno było m.in. o odwiedzinach Pauliny w domu byłego męża, gdzie aktualnie mieszka chora mama Maćka. Kobieta miała się ponoć nieźle przestraszyć najścia byłej synowej. Kurzajewski, po konsultacji z rodziną, miał nawet nasłać policję na byłą żonę. 

Reklama

W międzyczasie Maciej i Katarzyna starają się cieszyć swoim szczęściem i związkiem, który w końcu ujrzał światło dzienne. Ostatnio media dowiedziały się nawet, że "Kurzopki" zaręczyły się podczas wspólnego wyjazdu do USA.

Jak donosi "Rewia", po zaręczynach przyszedł czas na kolejny krok. Mowa o ślubie i to nie jakimś "zwykłym" cywilnym. Tygodnik obwieścił właśnie, że para stara się o unieważnienie poprzednich małżeństw, by swoją miłość składać przed Bogiem! 

"Teraz aktorka gotowa jest pójść krok dalej. Ostatnio Maciej Kurzajewski poprosił ją o rękę, a ona bez wahania powiedziała: tak! Jednak przed nimi długi proces stwierdzenia nieważności poprzedniego małżeństwa" - czytamy. 

Potwierdza to dobrze poinformowana osoba z otoczenia pary.

"Kasia chce to zrobić, by związać się z Maciejem jako całkowicie wolna osoba. Jest wierząca, dla niej to bardzo ważne" - zdradza "Rewii" "serdeczna przyjaciółka".

Stwierdzenie nieważności małżeństwa w kościele nie jest ponoć prostą sprawą, choć chociażby sprawa Kurskich dowodzi, że nie jest to niemożliwe. Tutaj jednak trzeba unieważnić aż dwa małżeństwa.  

"Jeśli Kasia osiągnie swój cel, przed podobnym zadaniem stanie również Maciej Kurzajewski" - donosi "Rewia", sugerując że z byłą żoną dziennikarzowi może nie pójść już tak łatwo jak Kasi z Hakielem.

"Kasia i Maciej wierzą, że ich miłość zwycięży wszystko i ostatecznie uda im się stanąć bez przeszkód na ślubnym kobiercu" - dodaje informatorka tygodnika.

Zobacz też:

Paulina Smaszcz doigrała się! Teraz ma policję na karku 

Cichopek poleciała z Kurzajewskim do Nowego Jorku. To tam poprosił ją o rękę!

Siostra Macieja Kurzajewskiego beszta Paulinę Smaszcz: "Festiwal mitomanii" 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy