Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel stanęli przed ważnym zadaniem. Wymaga ścisłej współpracy

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (39 l.) w marcu ubiegłego roku poinformowali o zakończeniu ich 17-letniego związku. Ze względu na dzieci dołożyli jednak wszelkich starań, by ich rozstanie przebiegło możliwie łagodnie. Teraz czeka ich ważne wyzwanie organizacyjne, które muszą podjąć razem.

Minął rok, odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel  zamieścili na swoich Instagramach identyczny komunikat, informując,  że po 17 latach związku, w tym ponad 13 latach małżeństwa postanowili się rozstać. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: aksamitny rozwód

Postarali się jednak, by, dla dobra dzieci, rozstanie przebiegło bez wstrząsów. Rzeczywiście, ich rozwód ma szanse przejść do historii jako jeden z najbardziej dyskretnych w polskim show biznesie. Sąd zakończył ich małżeństwo na jednej rozprawie, niemal w 17. rocznicę poznania, które nastąpiło pod koniec wakacji 2005 roku, podczas pierwszego treningu do 2. edycji „Tańca z gwiazdami”.

Reklama

Chociaż rozstanie z pewnością musiało być dla małżonków bolesne, zrobili wszystko, by dzieci w jak najmniejszym stopniu odczuły skutki ich decyzji. Do sądu zgłosili się z gotowymi rozwiązaniami dotyczącymi podziału majątku i  opieki nad dziećmi. Jak wyznała wtedy Katarzyna w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”:

"Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość i bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem”. 

Cichopek i Hakiel organizują I Komunię Świętą Helenki

Pierwszym testem były święta Bożego Narodzenia.  Cichopek nie robiła problemu z tym, by zorganizować swoją Wigilię dzień wcześniej po to, by Antoś i Helenka  mogli spędzić 24 grudnia z tatą i jego nową ukochaną. Teraz zaś wraz z Marcinem przygotowują się do I Komunii Świętej ich córki, Helenki. Jak ujawnia znajomy byłych małżonków w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”:

"Nie chcą, by ten dzień zdominowały jakiekolwiek niesnaski i wspomnienia z rozstania. Oboje są katolikami i mimo zawirowań w życiu  zamierzają uszanować ważność sakramentu". 

Jak ustalił tabloid, na przyjęciu komunijnym obecni będą nowi partnerzy rodziców Helenki: Maciej Kurzajewski i Dominika, ukochana Marcina Hakiela, z którą Cichopek nawiązała ponoć przyjazne relacje. Jak komentuje informator gazety:

„Widać, że w tym układzie zwycięża miłość i to ona łagodzi wszelkie złe emocje. Wszyscy będą mogli się spotkać przy jednym komunijnym stole i razem z Helenką przeżywać ten ważny dzień”. 

Cichopek i Hakiel wspierają syna

Jak przypomina znajomy Kasi i Marcina, w poukładaniu patchworkowych relacji pomaga zbieżność wieku między dziećmi obu par. Nowa partnerka Hakiela ma dwie córki: starsza studiuje i pod względem wieku najbliżej jej do starszego syna Macieja Kurzajewskiego, a młodsza  jest rówieśniczką Helenki. Z kolei młodszy syn Kurzejewskiego, Julek jest zaledwie o rok starszy od Adama, syna Katarzyny i Marcina. 

Krótko po rodzinnej uroczystości z okazji I Komunii Świętej Helenki, byłych małżonków czeka kolejne wyzwanie: egzamin ósmoklasisty Adasia i wybór liceum. 

Zobacz też:

Marcin Hakiel nie mógł ścierpieć takich słów o nowej ukochanej. Mocna reakcja tancerza!

Katarzyna Cichopek pilnie trafiła na zabieg. Nie mogła dłużej czekać

Rodzina patchworkowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama