Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Ślubu nie będzie. Płyną sensacyjne wieści. A to się porobiło!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mogą zaznać spokoju od co najmniej kilku miesięcy. Spora w tym zasługa byłej żony dziennikarza, która co chwila zrzuca jakąś kolejną "plotkarską bombę". Do tego dochodzą wyznania anonimowych osób z otoczenia "Kurzopków", którzy wygadali się m.in. na temat ślubnych planów pary. Teraz kolejna znajoma postanowiła rzucić nowe światło na całą sprawę. I trzeba przyznać, że to spore zaskoczenie...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wywołali prawdziwą sensację w mediach, gdy w końcu przyznali się do romansu. Nie dane im jest jednak cieszyć się miłością, bo Paulina Smaszcz skutecznie im to uniemożliwia, wyjawiając kolejne rodzinne sekrety. 

Do tego dochodzą znajomi pary, którzy w mediach ujawniają chociażby plany "Kurzopków". Para już ponoć szuka wspólnego mieszkania, którego jednak nie chcą brać na kredyt.

Reklama

Potem doszły plotki o rzekomym ślubie pary. Jedna z "serdecznych przyjaciółek" wyjawiła w "Rewii", że ceniące sobie katolickie wartości gwiazdy TVP marzą o ślubie kościelnym. Ponoć mieli już nawet się zabrać za unieważnianie poprzednich małżeństw. 

"Teraz aktorka gotowa jest pójść krok dalej. Ostatnio Maciej Kurzajewski poprosił ją o rękę, a ona bez wahania powiedziała: tak! Jednak przed nimi długi proces stwierdzenia nieważności poprzedniego małżeństwa. Kasia chce to zrobić, by związać się z Maciejem jako całkowicie wolna osoba. Jest wierząca, dla niej to bardzo ważne" - wyznała tygodnikowi "serdeczna przyjaciółka".

Cichopek: Ślub? Nie tak prędko!

Inna znajoma, tym razem w "Party", postanowiła rzucić na sprawę nieco inne światło. Okazuje się, że ślubu na razie w ogóle nie będzie. Wszystko przez ogromne zamieszanie, które wywołały poprzednie doniesienia! 

"Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna - z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny" - zdradza "Party" znajoma. 

Kobieta dodała jednak, że ceremonia może dojść do skutku, ale mają zamiar zrobić to po cichu. Data tego wielkiego wydarzenia ma zostać ustalona podczas Bożego Narodzenia! 

"Temat daty ślubu ma się pojawić podczas świąt. Przy wigilijnym stole spotkają się z rodzicami, bratem i babcią Kasi oraz mamą Macieja i być może jego synami" - dodała informatorka. 

Jak obstawiacie? Będzie ślub czy nie?

Siostra Macieja Kurzajewskiego beszta Paulinę Smaszcz: "Festiwal mitomanii" 

Katarzyna Cichopek KUSI pląsami przed lustrem w stroju za 1300 zł. Co za figura!

Paulina Smaszcz wie, kto podsłuchiwał Cichopek i Kurzajewskiego? Oferowała im wsparcie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy