Reklama

Reklama

Reklama

​Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłoszą datę ślubu. W te święta?

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) uznali ponoć, że jeśli chcą być traktowani poważnie jako para to czas pomyśleć o ślubie, tym bardziej, że rodzice ponoć naciskają. Jak spekulują osoby z otoczenia pary, konkretna data może paść już przy wigilijnym stole.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są rozwodnikami z różnym stażem. Prezenter na początku 2020 roku zakończył swoje 23-letnie małżeństwo z Pauliną Smaszcz.  Przez lata uchodzili za szczęśliwą i zgraną parę. Dochowali się dwóch synów, mieszkających obecnie za granicą. 

Rozstanie nastąpiło z inicjatywy Smaszcz, co sama ujawniła w swojej książce „Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie”. Kilka miesięcy po uzyskaniu orzeczenia rozwodowego, Kurzajewski dostał do prowadzenia „Pytanie na śniadanie” razem z Katarzyną Cichopek. 

Reklama

Cichopek i Kurzajewski szukają domu

Od razu stało się jasne, że świetnie się ze sobą dogadują. Kiedy na Instagramie Kasi ukazało się zdjęcie przedstawiające ją z Maćkiem tulących się do siebie pod kocem, mąż celebrytki, Marcin Hakiel przyznał, że nie czuje się z tym widokiem komfortowo. 

Wtedy wydawało się, że to takie przekomarzanki, jednak gdy w marcu tego roku Cichopek i  Marcin Hakiel zgodnie zamieścili na swoich Instagramach Instagramach identyczny komunikat, że po 17 latach związku, w tym 14 małżeństwa postanowili się rozstać, pojawiły się podejrzenia, że może to mieć coś wspólnego z Maciejem. 

Rzeczywiście, tak było, chociaż aż do rozwodu Cichopek, który zakończył na jednej rozprawie pod koniec sierpnia, udawali, że nie tylko nic ich prywatnie nie łączy, ale nawet prawie się nie znają. Dopiero w październiku zdecydowali się ujawnić prawdę o łączących ich relacjach, które od tamtego czasu ulegają przyspieszonej ewolucji. 

Cichopek i Kurzajewski ogłosza datę ślubu?

Decyzja o wspólnym zamieszkaniu już ponoć zapadła,  zaręczyny odbyły się w Nowym Jorku, ale na tym nie koniec. Jak sugeruje informator tygodnika „Party”, zakochani uznali, że skoro chcą być traktowani poważnie jako para, to powinni wziąć ślub. Rzeczywiście, tytułowanie się po ślubie „moją dziewczyną” czy „moim chłopakiem” po czterdziestce brzmi trochę dziwnie. W dodatku rodzice Katarzyny i mama Macieja podobno naciskają na sformalizowanie związku:

"Temat daty ślubu ma się pojawić podczas świąt. Przy wigilijnym stole spotkają się z rodzicami, bratem i babcią Kasi oraz mamą Macieja i być może jego synami. Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo - zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny. Jednak decyzji o ślubie też nie mają zamiaru odkładać".

Czyli, parafrazując piosenkę Sanah: ona go lubi, lubi. I poślubi, poślubi…

Zobacz też:

Karol Strasburger dołożył do pieca ws. afery z Cichopek i Kurzajewskim. Mówi, co wie! "Za dużo tego dobrego"

Kasia Cichopek pokazała się w świątecznej stylizacji. "Kto tę panią ubiera?"

Kto rządzi w związku Cichopek i Kurzajewskiego? Prawda wyszła na jaw!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy