Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Odprowadził ją do auta przez wichurę i pojechał w siną dal

Maciej Kurzajewski (49 l.) i Katarzyna Cichopek (40 l.) nie mogą liczyć na chwilę oddechu. Każde ich kroki - zwłaszcza te podczas wychodzenia z TVP - są bacznie obserwowane przez całą Polskę. Tym razem po nagraniu programu "Pytanie na śniadanie" para udała się jak zawsze na parking. Zimowa aura sprawiła, że zakochani wyglądali jak z katalogu modowego!

Katarzyna Cichopek z torebką za 1800 zł i szarmancki Maciej Kurzajewski wychodzą z TVP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają wspólną pracę, zobowiązania, ale nadal mieszkają na dwa domy. Na razie sytuacja nie wygląda, żeby miała się zmienić. Prezenterka "Pytania na śniadanie" przede wszystkim dba o komfort swoich dzieci, Adama i Helenki. Zakochana para musi zatem radzić sobie w inny sposób. Tym rozwiązaniem doraźnie jest podróż dwoma samochodami do swoich domów.

Reklama

Kasia ubrana w biały płaszcz, biały golf, beżowe spodnie i brązowe buty, nie zapomniała też o pasującym dodatku, jakim jest... torebka za 1800 złotych (w cenie regularnej). Teraz się nie dziwimy, że dolewanie paliwa do Audi nie jest Kasi straszne. Choć paparazzi przyłapali ją, jak tankowała auto za... 11 zł!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Odprowadził ją do auta i pojechał w siną dal

Maciej Kurzajewski, jak na szarmanckiego mężczyznę przystało, odprowadził swoją ukochaną do swojego białego audi. Przy okazji nie szczędzili sobie czułości na korytarzach TVP i oczywiście na parkingu. Jak widać nawet mroźna aura nie schłodziła ich wzajemnego uczucia.

Kurzajewski był ubrany w beżową kurtkę z futerkiem, biały golf ze splotem i niebieskie jeansy. Jako dodatki wybrał rude, skórzane trapery i ciemnobrązową skórzaną torbę. Prezenter "Pytania na śniadanie" dbał, aby jego ukochana bezpiecznie wsiadła do swojego auta, po czym sam ruszył w kierunku swojego samochodu.

Cichopek i Kurzajewski jeżdżą na dwa auta. Ekologicznie?

W trudnych czasach, kiedy paliwo jest drogie, ludzie palą w piecach czym popadnie, a smog ściska gardła, Kasia i Maciej wybierają jazdę na dwa auta. Auto Kasi Cichopek to Audi Q5 40 TDI quattro, który ma 2-litrowy silnik TDI. Bazowa wersja samochodu kosztuje okolo 200 tysięcy zł, a wersja "sport" Cichopek może sięgnąć kwoty nawet 300 tysięcy zł.

Maciej może poszczycić się bardziej ekologiczną wersją samochodu. Od niedawna Kurzajewski jest posiadaczem hybrydowej wersji Toyoty RAV4, która kosztuje około 150 tysięcy zł.

Zobacz też:

Siostra Macieja Kurzajewskiego beszta Paulinę Smaszcz: "Festiwal mitomanii" 

Katarzyna Cichopek KUSI pląsami przed lustrem w stroju za 1300 zł. Co za figura!

Paulina Smaszcz wie, kto podsłuchiwał Cichopek i Kurzajewskiego? Oferowała im wsparcie!

Smaszcz nie odpuszcza Kurzajewskiemu. Wyjawiła, czego miał zacząć wymagać od ich synów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy