Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od rana świętowali sylwestra. Będzie co sprzątać

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) mają za sobą niełatwy rok. Zakochana para z „Pytania na śniadanie” nie zamierzała jednak smucić się w sylwestra. Wspólnie rozpoczęli huczne świętowanie jeszcze przed nadejściem wieczoru. Na planie śniadaniowego programu TVP pojawili się w wystrzałowych stylizacjach. Maciej Kurzajewski tak wczuł się w imprezowy nastrój, że… przysporzył produkcji sporo sprzątania.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: sylwester 2022

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od miesięcy nie są w stanie wyciszyć afery, którą rozpętała była żona prezentera "Pytanie na śniadanie". Po tym jak Paulina Smaszcz ujawniła ich romans, para celebrytów musiała mierzyć się z wieloma nieprzyjemnościami. "Kobieta petarda" wywlekała na światło dzienne najbardziej wstydliwe tematy z życia osobistego Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. W konflikt została nawet wplątana jej była teściowa oraz pies Bono.

Reklama

"Kurzopki" starają się nie zważać na ataki ze strony Pauliny Smaszcz i skupiają się na własnym życiu. Z pewnością z radością pożegnali 2022 rok, mając nadzieję, że nadchodzące 12 miesięcy okaże się dla nich bardziej pomyślne. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w sylwestra bawili się już od wczesnych godzin porannych. Para prezenterów "Pytania na śniadanie" w sobotę rano przywitała widzów w sylwestrowych kreacjach. 

W ostatni dzień starego roku Katarzyna Cichopek wystąpiła w oszałamiającej sukience pokrytej intensywnie fioletowymi cekinami. Jej stylizację dopełniały szpilki w niemal identycznym kolorze ozdobione uroczym kwiatem. Z kolei Maciej Kurzajewski wystąpił w białej koszuli i marynarce, do których dobrał lakierowane buty. Było widać, że pomimo wczesnej pory, prowadzących ani na chwilę nie opuszcza dobry humor. W otoczeniu złotych balonów i sylwestrowych dekoracji para prezenterów doskonale się bawiła. Nagle wydarzyło się coś, co mogło się nie spodobać produkcji show. Czyżby Kurzajewski przesadził?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od rana świętowali sylwestra

Maciej Kurzajewski bawił się świetnie w studio "Pytania na śniadanie". Gdy nastąpił kulminacyjny moment, prezenter wystrzelił w powietrze gwiazdkowe konfetti. Wszyscy zebrani w studio śmiali się do rozpuku i z radością patrzyli na migoczące w powietrzu kolorowe papierki. Bez wątpienia do śmiechu nie było osobom z produkcji, które są odpowiedzialne na utrzymanie czystości. Sprzątanie po "imprezie" w studio musiało zająć dłuższą chwilę. Sylwester wypada jednak tylko raz w roku, więc tak przyziemne kwestie jak porządek na pewno nie zaprzątały głów Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Gdy tylko nagrania dobiegły końca, para wspólnie opuściła studio TVP przy Woronicza i razem wsiadła do samochodu. Widać, że zakochani są nierozłączni zarówno w pracy, jak i po niej.

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski w samym centrum konfliktu. Skończyło się awanturą w "Pytaniu na śniadanie"

Cichopek umościła się w TVP i dostała... podwyżkę?! Wydała fortunę na torebkę

Katarzyna Cichopek wyjawiła, co robi z Kurzajewskim. Rano ma czas na takie rzeczy?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy