Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek i Kurzajewski ubłagali szefową, a teraz taka sensacja. Stąd ten pośpiech? W TVP aż huczy od plotek!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to bez wątpienia najgorętsza para tego roku. Wydawało się więc niemal oczywiste, że szefowie z TVP wykorzystają ich potencjał do promocji "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Niespodziewanie jednak para wymiksowała się z tej fuchy, choć pewnie świetnie mogli na tym zarobić. Jakie zatem mają plany na ostatni dzień roku? Okazuje się, że całkiem od pracy się nie wymigają...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w tym roku ogłosili światu, że połączyła ich prawdziwa miłość. Choć o ich romansie plotkowano już od pewnego czasu, dopiero afera z Pauliną Smaszcz skłoniła zakochanych do zabrania w tej sprawie głosu. I się zaczęło...

Miesiącami "Kurzopki" nie schodziły z pierwszych stron gazet i były codziennym tematem mediów plotkarskich. Stali się jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, co nie uszło uwadze ich szefów, którzy zaczęli angażować ich do kolejnych projektów. 

Reklama

Wydawało się więc niemal oczywiste, że pojawią się także w Zakopanem, gdzie będą jedną z par prowadzących tę imprezę. Niedawno Plejada dowiedziała się jednak, że zakochani są już zmęczeni zamieszaniem wokół i zamarzyli o domowym zaciszu. 

Ubłagali więc szefów, by nie zatrudniali ich przy sylwestrowej imprezie. 

"Zasygnalizowali swojemu pracodawcy, że chcieliby trochę odpocząć i zwolnić" - zdradził informator Plejady. 

Okazuje się jednak, że tak całkiem Kasia i Maciej nie odpoczną tego ostatniego dnia roku. Szefowa Joanna Kurska zdecydowała bowiem, że skoro nie jadą do Zakopanego, to poprowadzą o poranku "Pytanie na śniadanie" ze studia w Warszawie. 

"W studiu przy ulicy Jana Pawła Woronicza będą wielokrotnie łączyć się z Zakopanem, skąd reporterzy TVP będą opowiadać, jak idą przygotowania do koncertu, który odbędzie się kilka godzin później. Nie zabraknie też gości, którzy wspólnie z Kasią i Maćkiem podsumują mijający rok" - ujawnia Jastrząb Post. 

Przed południem Maciej i Kasia będą już jednak wolni i ponoć reszta dnia szykuje się bardzo romantycznie...

"Zależało im, żeby chociaż sylwestra mogli spędzić razem, w domowym zaciszu. Bardzo tego potrzebują po intensywnych tygodniach wypełnionych pracą i spotkaniami z prawnikami" - zdradza informator portali. 

Nie oznacza to jednak tego, że w 2023 roku będzie o nich ciszej. Dziać się ma ponoć sporo:

"Na początku nowego roku Kasię i Macieja czekają nowe wyzwania" - zdradza informator portalu. 

Cieszycie się?

Zobacz także:

Gwiazdy żegnają Emiliana Kamińskiego. "Energia życia Emiliana skończyła się zbyt wcześnie" 

Mucha pożegnała Kamińskiego. Był jej serialowym ojcem. Co z jego postacią?

Emilian Kamiński poznał Justynę Sieńczyłło, gdy miała 13 lat. Po latach rozpoznał ją po oczach 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy