Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek i Kurzajewski "dobiją" tym Smaszcz! Sensacyjne plotki to jednak prawda! Padł konkretny termin

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od miesięcy chwalą się swoim szczęściem i wielką miłością, co doprowadza byłą żonę dziennikarza do szału. Zaczęło się od głośnego wyjazdu "Kurzopków" do Izraela, co odpaliło "kobietę petardę", która wyjawiła prawdę o ich romansie i zaczęła wywlekać kolejne rodzinne brudy. Wydaje się, że końcówka roku dla Pauliny może być równie nerwowa. Wszystko przez plany jej byłego męża i nowej ukochanej...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to bez wątpienia najgorętsza para tego sezonu. Spora w tym zasługa byłej żony dziennikarza, która od miesięcy skutecznie "podgrzewa" medialną atmosferę wokół pary.

Zaczęło się od urodzinowego wyjazdu Cichopek do Izraela. Kasia chwaliła się zdjęciami z Ziemi Świętej, ale nie pokazywała, z kim się tam udała. 

Na to wkroczyła Paulina Smaszcz, która kazała Kasi przyznać się, że romansuje z jej byłym mężem i to z nim teraz wypoczywa. Zrobiła się z tego niezła aferka, na którą Katarzyna i Maciej zareagowali... zamieszczeniem wspólnego zdjęcia z Izraela. 

Reklama

To jednak tylko rozochociło Paulinę, która zaczęła publicznie prać rodzinne brudy. Na początku żaliła się, że Maciej kompletnie się zatracił w nowym romansie i zapomniał o swoich synach. A już wyjazd do Izraela uznała za zniewagę, bo to był "ich Izrael".

"Izrael był taki nasz-nasz, bo bardzo pomagaliśmy naszemu synowi, który tam studiował. Także wiele emocji we mnie nie wywołał, po prostu przyszedł moment, kiedy ja powiedziałam: "No chyba dość kłamstw, chyba wystarczy tego wymijania, odpowiedzi, ukrywania." Nie tylko przed moimi synami, ale w ogóle przed całymi naszymi rodzinami i po prostu odważyłam się to skomentować" - żaliła się w podkaście Anny Zejdler.

Cichopek i Kurzajewski znów lecą do Izraela?

Okazuje się, ze być może Kasia i Maciej niebawem znów udadzą się do Ziemi Świętej, co chyba tylko "dobije" Paulinę. 

Jak donosi "Fakt", "zawitają tam szybciej niż by się wydawało".

"Rozmawiają o tym z Kasią. Mówią, że niedługo na pewno wrócą do Jerozolimy. Możliwe, że jak nie będą mieli żadnych obowiązków zawodowych, to powitają tam nawet nowy rok. Bardzo by chcieli, by tak się stało, bo byłoby to dla nich ogromnie symboliczne. Od kiedy ogłosili tam swój związek, zaczął się dla nich w końcu nowy rozdział. A gdzie nie lepiej witać nowego roku, jak nie w miejscu, które kojarzy się ze zmianami?" - zdradza informator "Faktu".

Wszystko zależy jednak od tego, czy dostaną w pracy wolne. Być może, że w TVP będą chcieli wykorzystać ich potencjał do rozreklamowania sylwestrowego koncertu w Zakopanem. Na taką ewentualność też są przygotowani...

"Jak nie pojadą tam w sylwestra, to możliwe, że wrócą do Izraela pod koniec stycznia na 50. urodziny Maćka" - dodaje informator.

Zobacz też:

Kiedy Cichopek poinformowała Hakiela o uczuciu do Kurzajewskiego? Znajomy z TVP przerwał milczenie

Ida Nowakowska o pierwszym wywiadzie Cichopek i Kurzajewskiego: "Umywam ręce"

Cichopek i Kurzajewski popełnili gafę? Eksperci miażdżą ich "coming out": To jest rodzaj teatrupomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy