Reklama
Reklama

Karolina Korwin Piotrowska ostro podsumowuje Cichopek. „Bozia lubi to, bo lajki są najważniejsze”

Karolina Korwin Piotrowska (51 l.) zabrała głos w sprawie zdjęć Kasi Cichopek, na których widać, jak się modli. Bezlitośnie skrytykowała życie dla "najważniejszych lajków" i zgodziła się z Młynarską, oskarżając Kurską o szczucie "inności". Za co jeszcze jej się dostało?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że są parą

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili kilka dni temu, że połączyło ich romantyczne uczucie. Para wyszła z cienia po tym, jak była żona prezentera zaczęła publicznie prać rodzinne brudy pod postami Cichopek.

Fani nie byli zadziwieni takim obrotem spraw, ponieważ o romansie tej dwójki spekulowano już od dłuższego czasu. Wszystko dlatego, że Marcin Hakiel w wywiadzie udzielonym "Miastu kobiet" zdradził, że jego żona poprosiła o więcej przestrzeni i dopiero później okazało się, że jej "wolność" ma konkretne imię. Nie doprecyzował wówczas jednak, z kim miałaby go zdradzić Kasia Cichopek.

Reklama

Pod zdjęciem pary zaroiło się od gratulacji, a o komentarz pokusiła się nawet szefowa "Pytania na śniadanie" Joanna Kurska.

Karolina Korwin Piotrowska komentuje zachowanie Cichopek

Ujawniony romans rozwodników pracujących w TVP wzbudził wiele emocji wśród internautów i mowa tu nie tylko o ekscytacji związkiem lubianych prezenterów, ale również zażenowanie faktem, że obydwoje rozbili swoje rodziny, by być razem. Oliwy do ognia dolała Paulina Smaszcz, była partnerka Kurzajewskiego, która zdradziła, że relacja tej dwójki trwa już od 2019 roku. Cichopek i Kurzajewski mieli się poznać na planie programu "Czar par", gdzie Kasia wystąpiła u boku swojego byłego męża Marcina Hakiela.

Sprawą wzburzyła się nie tylko Paulina Smaszcz, ale także Paulina Młynarska, która wytknęła hipokryzję Joannie Kurskiej, zaznaczając, że chociaż przyznaje, że "miłość jest najważniejsza", to codziennie za pośrednictwem TVP szczuje środowiska LGBTQA+.

"Miłość jest najważniejsza? A co z nastolatkami LGBTQA+, które za sprawą waszej TVP nagonki tracą oparcie w rodzinach, popełniają samobójstwa, lądują na leczeniu psychiatrycznym? Co z dorosłymi z tej społeczności, którzy zmagają się z lękami i nerwicą, bo wasza szczujnia napuszcza na nich sąsiadów i bliskich? Miłość w ich życiu też jest najważniejsza? Zapamiętamy to. Zapamięta internet. Życie jest cholernie długie. Boga się nie boicie, bo w niego nie wierzycie. Nie może być inaczej przy takiej hipokryzji" - oceniła Młynarska.

Teraz do sprawy Cichopek i Kurzajewskiego odniosła się również znana dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska, która zwróciła uwagę na dziwne zachowanie prezenterki.

Cichopek pokazała bowiem kilka kadrów z Izraela, w którym świętowała swoje 40. urodziny u boku nowego ukochanego. Na zdjęciach widać, jak Kasia modli się, klęcząc przed ołtarzem z nisko pochyloną głową. Korwin Piotrowska nie kryła zdziwienia tym, że gwiazda TVP wrzuciła podobne ujęcia do sieci, ponieważ "lajki są najważniejsze". Przyznała także, że przeraża ją obecny stan polskiego show biznesu.

"Pamiętaj, zawsze, gdy się modlisz, daj zdjęcie na IG. Bozia lubi to. Bo lajki są najważniejsze, no i miłość. Szczególnie gdy pracuje się w stacji, która za pieniądze podatników od lat chamsko szczuje na wszelkie "inności", jak LGBT, in vitro, inne kolory skory, wyznania. Brawo. Miłość jest najważniejszą. Kurde, zawsze, gdy myślę, że jest już dno, polski szolbiz puka od spodu..." - napisała dziennikarka.

Zobacz też:

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

Kasia Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja. Sytuacja była nie do zniesienia

Katarzyna Cichopek świętuje 40. urodziny. Wybrała się w niezwykle miejsce!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy