Reklama

Reklama

Reklama

Kamil Żyła miał obsesję na punkcie żony. Przed zabójstwem dziennikarza Pawła K. śledził ją

Kamil Żyła (34 l.), który jest poszukiwany listem gończym najprawdopodobniej odpowiada za śmierć dziennikarza TVN, Pawła K. Nożownik zadał przyjacielowi swojej żony 50 ciosów nożem, które dla 29-latka okazały się śmiertelne. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty, dotyczące okoliczności zbrodni. Okazuje się, że w Żyle od dawna narastała frustracja. Mężczyzna specjalnie brał urlop w pracy, aby śledzić żonę.

Morderstwo Pawła K.

W nocy z 26 na 27 marca w Katowicach rozegrały się makabryczne sceny. 29-letni Paweł K. podczas romantycznego spotkania z 32-letnią Eweliną Ż. został zaatakowany przez jej zazdrosnego męża. Kamil Żyła wytropił parę w okolicach Parku Śląskiego. Gdy zobaczył, że jego żona przebywa w samochodzie z innym mężczyzną, wpadł w szał. Nożownik zadał Pawłowi K. około 50 ciosów nożem.

Reklama

Ewelinie Ż. udało się uciec. Niestety dziennikarz TVN nie miał tyle szczęścia i zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Prokuratura postawiła już Kamilowi Żyle zarzut zabójstwa. Dopiero teraz wychodzą na jaw dokładne okoliczności zbrodni. Okazuje się, że sprawca to mąż Eweliny. Para co prawda rozstała się jakiś czas temu, ale póki co, nie otrzymała rozwodu. Mężczyzna zbiegł i w chwili obecnej najprawdopodobniej przebywa za granicą. Jest ścigany listem gończym.

Dziennikarzom "Super Expressu" udało się ustalić, że Kamil Żyła był pracownikiem kopalni Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju. Zajmował się wentylacją. Jego koledzy nie ukrywają, że praca w jego towarzystwie nie należała do łatwych. Mężczyźnie brakowało dostatecznej wiedzy.

Kamil Żyła miał obsesję na punkcie żony

Od momentu, gdy w życiu Kamila Żyły pojawił się kryzys, mężczyzna zaczął zachowywać się w dziwny sposób. Osoby, które miały z nim styczność twierdzą, że cierpiał na zaburzenia psychiczne.

Z czasem było jeszcze gorzej. Kamil Żyła wpadł w obsesję. Śledził swoją żonę i założył jej podsłuch. Chciał wiedzieć, co się z nią dzieje w każdej chwili.

Wszystkie przesłanki wskazują na to, że 35-latkiem kierowała zazdrość o żonę. Mężczyzna prawdopodobnie nie mógł się pogodzić z rozstaniem i tym, że jego ukochana znalazła sobie nowego partnera. Wkrótce za Kamilem Żyłą może zostać wydany Europejski Nakaz Aresztowania. Policja udostępniła w sieci szczegółowy rysopis mężczyzny, który może pomóc w schwytaniu go.

KAMIL ŻYŁA

Drugie imię: Krzysztof

Imię ojca: Mirosław

Imię matki: Monika

Nazwisko panieńskie matki: Cygan

Płeć: mężczyzna

Miejsce urodzenia: Jastrzębie Zdrój

Data urodzenia: 1987-08-02

Pseudonim: - brak

Ostatnie miejsce zameldowania: Jastrzębie Zdrój, ul. Podmiejska 10/13

Obywatelstwo: POLSKA

SYLWETKA: waga około 75 kg, sylwetka szczupła, wzrost 170-180.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: tatuaż "logo" klubu sportowego FC Barcelona

WŁOSY: włosy ciemne z możliwością ufarbowania na jasny blond.

Wzrost: 175-180 CM

Kolor oczu: BRĄZOWE

Zobacz też:

Marcin Hakiel jest rozchwytywany przez kobiety. Do tancerza spływają oferty

Andrij Szewczenko popłakał się przed kamerami. Nie mógł spokojnie mówić o Ukrainie

Richardson pojechała z byłym mężem do Toskanii. "Musiał wybaczyć mi więcej niż ja jemu. Za to go podziwiam"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy