Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kamil Durczok wspiera byłą ukochaną w trudnej sytuacji! Wrócą do siebie?!

To była wyjątkowo płomienna i trudna miłość. Przeszli dwa poważne kryzysy, w końcu doszło do rozstania. Czy wspólne, traumatyczne przeżycia połączą na nowo Kamila Durczoka (51 l.) i jego byłą ukochaną, Julię?

Po wielu zawirowaniach ich miłość rozkwitała, aż nagle okazało się, że znów ze sobą zerwali. I to definitywnie.

Reklama

Kamil Durczok spędził samotnie swoje urodziny na południu Europy, a Julia, znana jako blogerka Fabjulus (29 l.) leczyła zranione serce na Bali.

Nie ukrywała, że związek z Durczokiem nie należał do łatwych. Jednak szczegóły zdradza dopiero teraz. Okazuje się, że za rozpadem ich relacji może stać inna kobieta. Parę nękała zauroczona Durczokiem stalkerka. 

"Była jego fanką od dawna. Namierzała jego partnerki i je prześladowała. W moim przypadku nie było to już tylko złośliwe komentowanie zdjęć w internecie. Ta kobieta zamieniła moje życie w piekło!" - zdradza Julia.

Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce Zaślepiona uczuciem wielbicielka dziennikarza zakładała fikcyjne konta pocztowe. Julia dostała od niej... 20 tysięcy wiadomości! 

"Byłam w nich mieszana z błotem, otrzymywałam nieustanne groźby i obelgi. Znalazła nasz dom, zaczęła przed nim przesiadywać, robić zdjęcia. Czułam się zagrożona" - opowiada Oleś, którą to wykańczało.

Jej strach był podwójny, drżała również o niespełna 4-letniego synka. Wiedziała, że koszmar przerwać może jedynie rozstanie z Durczokiem. Tym bardziej, że sprawa trafiła na policję, ale prokurator umorzył postępowanie. Julia nie zamierza jednak tego tak zostawić.

"Zebrałam dokumenty i pozywam tę panią na własną rękę. Nie godzę się z tym, że można kogoś bezkarnie zastraszać, obrażać i ośmieszać!" - mówi.

Wkrótce zaczną się kolejne przesłuchania, na których pojawi się też Kamil Durczok.

"Jest pod wielkim wrażeniem tego, co robi Julia. Zawsze mu imponowała siłą i uporem. Będzie ją wspierał, bo wciąż mu na niej zależy. Kto wie, czy kiedy uporają się ze stalkerką, nie zaczną znów wspólnego życia. W końcu do trzech razy sztuka" - mówi w rozmowie z "Na żywo" przyjaciel byłej pary.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama