Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kamil Durczok wrócił do partnerki?!

Wiele wskazuje na to, że Kamil Durczok (50 l.) i Julia Oleś (28 l.) znów są sobie bliscy!

Po tym, jak w lipcu gruchnęła wieść o ich rozstaniu, on nie był w najlepszej formie. Kamil Durczok zapuścił brodę, często na swoim profilu na Instagramie pisał o tym, jak bardzo dokucza mu samotność.

Reklama

By ją zagłuszyć, kupił sobie nawet psa. Niedawno zszokował internautów zaskakującym wyznaniem. - Był czas, kiedy to miejsce w łóżku zajmował inny osobnik. Teraz zaanektował je Dymitr - stwierdził.

Co więcej, pozwolił sobie na żart, że jego łoże jest wielkości lotniska. - Zmieści się tu jeszcze ktoś. Hej, wiesz, że do ciebie mówię, wpadniesz? - zapytał.

A internauci nie mieli wątpliwości, że te słowa kierował do Julii Oleś. Na odpowiedź z jej strony nie trzeba było długo czekać.

Kilka dni temu parę widziano razem na koncercie Dawida Podsiadło w katowickim Spodku. Oboje w białych koszulach i dżinsach byli w doskonałych humorach.

I choć nie zrobili sobie wspólnego zdjęcia, to sfotografowali siebie nawzajem. - Juleczki nikt nie przebije - napisał w internecie Kamil. - Było bosko - dodała na swoim profilu Julia.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL