Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kamil Durczok poprosi ukochaną o rękę?! Była żona go wykpiła!

Podczas romantycznej podróży do Izraela Kamil Durczok (50 l.) i jego ukochana Julia (29 l.) starali się nadrobić stracone miesiące. Dziś już są pewni, że nie potrafią bez siebie żyć. Czy padły ważne deklaracje?

Ich pełne emocji rozstanie nie uszło uwadze mediów, dlatego fakt, że znów są razem, chcieli jak najdłużej zachować w tajemnicy. 

Reklama

To "Na żywo" jako pierwsze ujawniło, że Kamil Durczok i Julia, znana bardziej jako blogerka posługująca się pseudonimem ‘Fabjulus’, wrócili do siebie - pojawili się razem na koncercie Dawida Podsiadło w katowickim Spodku. Doniesienia gazety potwierdziły zdjęcia zrobione parze podczas ich wspólnego wylotu do Izralea...

Kamil postanowił na nowo rozniecić ogień w sercu Julii i zabrał ją do Tel Awiwu. W trakcie podróży para nie szczędziła sobie czułych gestów i słów. Durczok nazywał swoją ukochaną "Kicią" i nie wypuszczał z objęć...

Dziennikarz nie chce znowu stracić Julii. Koncerty, wakacje, romantyczne kolacje mają pokazać, jak bardzo mu na niej zależy.

Co więcej, jeszcze przed rozstaniem udało mu się zbudować ciepłą relację z jej synem Maksem (4 l.). Dlatego Kamil coraz częściej myśli o zalegalizowaniu związku z Oleś. Jego ukochana ma jednak za sobą już dwa nieudane małżeństwa.

Być może Kamil namówi ją na trzeci ślub... Wieści o tym, że Durczok znów jest z Julią, dotarły także do jego byłej żony.

"Przypomina mi to telenowelę w stylu ‘Mody na sukces’" - mówi "Na żywo" Marianna Dufek.

Nie zamierza jednak komentować życia uczuciowego swojego eks.

"Nie gram w kiepskich serialach. Już nie dam się w to wciągnąć" - ucina. 

Kamil nadal się z nią nie rozliczył - do dziś nie oddał jej pożyczonych 200 tys. zł, choć termin minął z końcem października. Czyżby zapomniał o tym przez ostatnie miłosne uniesienia? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje