Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła rozebrała się w „Playboyu”! Zrobiła na złość mężowi?!

Justyna Żyła (31 l.) nie przestaje zaskakiwać! Odkąd w mediach rozpętała się istna burza wokół jej małżeństwa ze skoczkiem, Piotrem Żyłą (31 l.), to plotki na ich temat nie cichną. Teraz żona sportowca postanowiła rozebrać się w czasopiśmie dla panów!

Najpierw głośne rozstanie, oskarżenia i przykre słowa, a teraz to. Justyna nie ma ochoty zniknąć z show-biznesu, w którym zaistniała przez jeden wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych, w którym wyjawiła, że Piotr odszedł od niej i od dzieci do innej kobiety.

Reklama

Stało się to pod koniec lutego i przez cały ten czas nie ustawała wirtualna wojna na argumenty między małżonkami. Do sprawy włączyli się oczywiście internauci, którzy komentowali każdy wpis Piotra i Justyny, w których wzajemnie się obwiniali o rozpad małżeństwa.

Małżonka Żyły walczyła także o uwagę internautów, publikując zdjęcia dzieci i dalsze rozpaczliwe wpisy. Jednak od pewnego czasu na profilu Justyny ukazują się wyłącznie zdjęcia jedzenia i mogło wyglądać na to, że sprawa ucichła, a ona sama chce ułożyć swoje życie na nowo.

Nic bardziej mylnego! Okazało się, że Justyna wzięła udział w rozbieranej sesji w gazecie dla panów! Ciekawe, co na gorącą sesję żony powie sam Piotr. Czyżby jego była ukochana rozebrała się, by wzbudzić w nim zazdrość? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Piotr Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje