Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Steczkowska zazdrosna o Ilonę Ostrowską? "Małżeński kryzys znów się zaognił"

Wydawało się, że Justyna Steczkowska (45 l.) i Maciej Myszkowski (44 l.) zażegnali małżeński kryzys, ale niestety, wciąż nie mogą się porozumieć. Justyna poczuła się zazdrosna o nową koleżankę Macieja...

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Zamiast cieszyć się z powrotu męża, Macieja Myszkowskiego, który, nagrywając program "Agent - Gwiazdy 3", spędził z dala od domu kilka tygodni, Justyna Steczkowska spakowała walizkę i... wyjechała na wakacje. Na zdjęciu, jakie piosenkarka zamieściła na Instagramie, widać, że w podróży towarzyszy jej najmłodsze dziecko - córeczka Helenka (4 l.). 

Reklama

Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", gwiazda poczuła się zazdrosna o nową koleżankę męża - poznaną w show aktorkę Ilonę Ostrowską (43 l.). 

- Maciej nie ukrywa, że po programie wciąż się spotykają. Oliwy do ognia dolało jego zdjęcie, zrobione na konferencji promującej show, na którym czule wpatruje się w Ilonę - zdradza znajoma Steczkowskiej. 

- Na nic zdały się tłumaczenia Macieja, że z aktorką nic go nie łączy. Małżeński kryzys, jaki przechodzą od ubiegłego roku, zamiast wygasać, znów się zaognił - twierdzi informator gazety. 

Mąż piosenkarki ma świadomość, że kontrowersyjne zdjęcie może przekreślić jego szanse na pojednanie z żoną. Gdy dziennikarze zadzwonili do niego, pytając o znajomość z Ostrowską, nie krył poirytowania.

- Ratunku! Przecież my tylko pozowaliśmy do zdjęć. Zaprzyjaźniliśmy się wszyscy na planie "Agenta", także z Iloną Ostrowską - wyjaśnił. 

Przyznał też, iż do dzisiaj mają ze sobą kontakt. W udzielanych w ubiegłym roku wywiadach architekt zapewniał, że mimo ogłoszonej separacji, nadal walczy o uratowanie małżeństwa. Ale czy jego żona stara się o to tak samo intensywnie? 

Na swoim portalu internetowym poinformowała fanów, że po powrocie do Polski rusza w trasę z Koncertami Muzyki Filmowej. A że imprezy odbywają się w całej Polsce, w domu będzie jedynie gościem. Na wyjazdach towarzyszy jej zaś zawsze menadżer - Łukasz Wojtanowski - przez zażyłość z którym w jej małżeństwie miało dojść do kryzysu. 

- Pomiędzy koncertami Justyna wybiera się także na tydzień mody do Paryża - zdradza osoba z jej otoczenia. - Nie jedzie jednak z mężem, ale z Łukaszem - dodaje rozmówca. 

Czyżby rozwód gwiazdy był przesądzony?

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje