Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Steczkowska zaskoczona zachowaniem siostry?

Jednym z tematów, które rodzina Steczkowskich zapewne poruszy przy śwątecznym stole, jest książka autorstwa Agaty Steczkowskiej, zdradzająca pikantne szczegóły z życia familii.

Ich rozśpiewana rodzina zawsze trzyma się razem. Wymieniają się informacjami oraz wspierają w wyborach i decyzjach. Wakacyjny, rodzinny wyjazd do Kanady obfitował w długie rozmowy, ale Justyna Steczkowska (44 l.) nie dowiedziała się od swojej najstarszej siostry Agaty (50 l.) o jej planach. A już wtedy pisała książkę "Rodzinny klan. Steczkowscy", o czym "Na Żywo" poinformowało jako pierwsze.

Reklama

Justyna nie miała jednak pojęcia o tym, że autorka zamierza ujawnić w niej tajemnice i pikantne szczegóły z życia familii, które do tej pory zarezerwowane były jedynie dla najbliższych.

Przypomnijmy: Stanisław Steczkowski był księdzem we wsi Duląbka i tam poznał Danutę. Wzbraniali się przed uczuciem i wiedzieli, że to niestosowne. Wkrótce jednak okazało się, że owocem tej wielkiej miłości będzie dziecko. Danuta zdecydowała się sama je wychowywać. Ksiądz postanowił działać. Wyjechał najpierw do pustelni w Dukli. Tam, po tygodniu przemyśleń i izolacji, ożenić się z Danutą. Ostatecznie zostali rodzicami dziewięciorga dzieci.

Jednak Stanisław przez wiele lat walczył o to, aby móc przysięgać przed Bogiem swoją miłość i wierność ukochanej żonie. Dopiero trzy lata przed jego śmiercią uzyskał dyspensę od ślubów kapłańskich i stosowne pozwolenie na przyjęcie sakramentu. Cała ta skomplikowana historia rodzinna była znana rodzeństwu, ale nikt o tym głośno nie mówił.

- Wiedzieli, że tata całe życie walczył o pozwolenie na ślub. Było to dla niego bardzo ważne - mówi tygodnikowi "Na Żywo" osoba z otoczenia Justyny. Dzisiaj wszyscy czekają na spotkanie przy świątecznym stole. Będzie to doskonała okazja, aby spokojnie porozmawiać o tym, co znajdzie się w książce. Tym bardziej że seniorka rodu z pewnością zabierze głos i niewykluczone, że poprosi córkę o usunięcie pewnych fragmentów.

Książka pojawi się na rynku wiosną, dlatego wszyscy mają nadzieję, że uda im się zachować choć odrobinę rodzinnej, pięknej historii tylko dla siebie.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje