Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Steczkowska wróciła do męża! "Przekonała się, ile straciła"

Kilka miesięcy temu Justyna Steczkowska (45 l.) wyprowadziła się od męża. Niedawno jednak wróciła, wzruszona jego słowami...

Takiego rozwoju spraw nikt się nie spodziewał... Jak pisały tabloidy, gwiazda w kwietniu wyprowadziła się wraz z córeczką Helenką (4 l.) z domu w Radziejowicach i zamieszkała z menadżerem Łukaszem w wynajętym lokum. Jednak 2 sierpnia, dokładnie w swoje urodziny, zapukała do drzwi rodzinnej rezydencji - mąż Maciej Myszkowski (44 l.) przyjął ją z otwartymi ramionami.

Reklama

Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", życie pod jednym dachem z Łukaszem, który dba o sprawy zawodowe Justyny, a niedawno także jej się oświadczył, skłoniło do ważnych przemyśleń.

- Przekonała się, że u boku Łukasza nie jest szczęśliwa. Zrozumiała, ile straciła - wyjawia informator "Na Żywo".

Z decyzji Justyny o powrocie do domu ucieszyły się jej dzieci, synowie: Leon (17 l.), Staś (12 l.) i córka Helenka. Czy fakt, że diwa i jej mąż znów mieszkają razem, skłoni ich do pojednania? Jak twierdzi znajoma piosenkarki, ta miłość wcale nie wygasła.

- Justyna była wzruszona, gdy przeczytała w mediach słowa Maćka, który zapewniał, że nadal jest jej wierny i, wbrew plotkom, nie chodzi na randki - mówi źródło magazynu. Wyznanie męża Justyny było dowodem bezgranicznego uczucia. - Jestem mężem mojej żony. Mamy kryzys, pracujemy nad nim - powiedział. Która kobieta nie doceniłaby takiej deklaracji?

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje