Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Steczkowska: Jak rodzeństwo zareagowało na rozpad jej małżeństwa?

Informacja o rozstaniu z mężem Justyny Steczkowskiej (45 l.) zaskoczyła i poruszyła nie tylko jej fanów, ale przede wszystkim także najbliższych wokalistki.

Kiedy Justyna Steczkowska ujawniła na swoim fanpage’u wieść o separacji, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Piosenkarka i jej mąż byli dotąd uważani za idealną parę, która jest dla siebie stworzona.

Reklama

Steczkowska i Myszkowski pobrali się 17 lat temu, doczekali się trójki dzieci i nic nie wskazywało na to, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej.

Wprawdzie jakiś czas temu pojawiły się w sieci zdjęcia ze stacji benzynowej, na których widać, jak jej menadżer obejmuje ją, jednak nikt nie podejrzewał, że może to być przyczyną aż tak poważnego kryzysu w jej małżeństwie.

Jak donosi "Fakt", siostra wokalistki, Magda, namawia ją, by przemyślała swoją sytuację i próbowała odbudować relację z mężem.

"Ponoć powiedziała jej, że głupio postępuje i powinna ratować małżeństwo" - twierdzi źródło tabloidu.

Co ciekawe, jeden z braci ma dużo bardziej obojętne podejście do sytuacji swojej siostry.

"Słabości Justyny mnie nie interesują, bo zawsze miała ich wiele... - miał powiedzieć "Faktowi". "To jej osobista sprawa, co robi ze swoją rodziną. Razem z Maćkiem i swoim menadżerem są dorośli, więc niech robią swoje" - dodał.


Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje