Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Racewicz podjęła decyzję w sprawie syna! Pokazała zdjęcie ze szpitala!

Joanna Racewicz poinformowała na swoim Instagramie, że zdecydowała się zaszczepić swojego 12-letniego syna. Dziennikarka podała powody tej decyzji...

Od kilku miesięcy trwają masowe szczepienia przeciwko COVID-19. Ostatnio rządzący podjęli decyzję, że od 7 czerwca szczepieniami będą objęte także dzieci. 

Z tej możliwości niemal natychmiast postanowiła skorzystać Joanna Racewicz. Uwielbiana dziennikarka zdecydowała, że zaszczepi swojego 12-letniego syna Igora. 

Na swoim Instagramie zamieściła właśnie zdjęcia ze szpitala, na których jej pociecha dzielnie znosi wkłucie igły.

Racewicz określiła ten dzień jako jeden z najważniejszych w ich życiu! Przy okazji wyjaśniła, co ją do tego skłoniło.

"Uprzedzając pytania - nie, nie miałam wątpliwości. Nie mieliśmy. Tak, chciałam, żeby mój Syn był bezpieczny, spokojny, nawet jeśli właściwa wersja powinna brzmieć ostrożniej: »bezpieczniejszy, bardziej spokojny«. To dla nas ważne, żeby móc wyjechać i oddychać bez strachu o każdy krok i bliskość drugiego człowieka" - napisała pod zdjęciem Joanna.

Reklama

Racewicz apeluje do antyszczepionkowców

Potem zapewniła, że wierzy w skuteczność szczepień, bo przeprowadziła wiele rozmów z cenionymi lekarzami, z których zdaniem się liczy. 

"Czytam badania, które poprzedziły zgodę na podanie Pfizera grupie wiekowej 12 +. Wiem, że to dobry krok, dzielimy się nim z Wami i jesteśmy szczęśliwi, że Polska tak szybko zdecydowała się na ochronę młodych ludzi. Igor pozdrawia, czuje się wspaniale i czeka na drugą dawkę. Dziękuję. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi" - dodała. 

Na koniec zwróciła się z apelem do antyszczepionkowców, aby nie rozsiewali w sieci bzdur!

"Będziemy wdzięczni, jeśli koronasceptycy, antyszczepionkowcy i wyznawcy teorii spiskowych pozostaną na swoich forach i portalach" - oznajmiła stanowczo.

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | Covid-19

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje