Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Pacuła była załamana decyzją aktora! Miał zostawić dla niej żonę!

Początek lat 80. mógł odmienić jej życie u boku ukochanego mężczyzny. Choć Piotr Fronczewski (72 l.) był nią oczarowany, nie zdecydował się odejść od żony. To był prawdziwy cios dla Joanny Pacuły (62 l.). Wcześniej historię ich romansu przedstawił sam aktor w swojej autobiografii, lecz ona długo nie chciała komentować sytuacji sprzed lat. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty!

Pytana przez dziennikarzy, dlaczego zdecydowała się zostać na stałe w Stanach Zjednoczonych, odpowiadała, że nie mogła postąpić inaczej, bowiem skradziono jej dokumenty, w tym paszport i bilet lotniczy. Dopiero po latach okazało się, jaki był prawdziwy powód decyzji Joanny Pacuły. Stracone dokumenty to był tylko pretekst.

Reklama

"Joannę tak naprawdę zdenerwowała wiadomość od Piotra Fronczewskiego, który zakomunikował, jej że nie odejdzie od żony" - zdradza w rozmowie z "Na żywo" jeden z warszawskich muzyków, znajomy aktora.

Sam artysta przyznał po latach, że rzeczywiście planował rozstanie z żoną. - W pewnym momencie postanowiłem wszystko Ewie powiedzieć, dogadać kwestię opieki nad córkami. Szczątki uczciwości nie pozwalały mi dłużej tkwić w tym gigantycznym oszustwie.

Trwanie w kłamstwie było ponad moje siły - wyznał w biografii "Ja, Fronczewski". I dodał:

"Ewa była zdruzgotana. Kompletnie sparaliżowana tą wiadomością. Zdemolowana psychicznie. Nie odezwała się chyba nawet słowem. Płakała. To był dla niej wstrząs".

W tej sytuacji aktor nie odważył się pójść za głosem serca i rozwieść z żoną. Zwłaszcza że ta dała mu drugą szansę. Joanna została sama ze swoim cierpieniem. Bardzo liczyła na to, że 35-letni wówczas Piotr zostanie z nią. Gdy poznali się w 1981 r., grając w serialu "07 zgłoś się!", on był wprost oczarowany 24-letnią Joanną, jedną z najładniejszych młodych aktorek w Polsce. W końcu zaiskrzyło. 

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie: 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Pacuła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje