Reklama
Reklama

Jasnowidz Wojciech Glanc miał "najgorszą wizję w tym roku". Zacznie się w Polsce w te wakacje! "To dopiero nadchodzi"

Wojciech Glanc postanowił podzielić się swoją najnowszą wizją. Jasnowidz nie ma jednak dobrych wieści dla Polaków. Zobaczył bowiem, co wydarzy się w najbliższe wakacje i postanowił wszystkich ostrzec. Jego mroczna wizja jest gorsza od tych, którym niedawno dzielił się z kolei Krzysztof Jackowski. "To dopiero nadchodzi, zacznie się w połowie maja" - alarmuje profeta, dodając że najgorsze przyjdzie jednak latem...

Wojciech Glanc dał się poznać większej publiczności dzięki swojemu udziałowi w jednej z edycji "Big Brothera".

Potem słuch po nim zaginął, aż tu nagle okazało się, że celebryta ma nadprzyrodzone moce i widzi więcej niż zwykli śmiertelnicy. 

Od pewnego czasu dzieli się więc z fanami swoimi wizjami. Krzysztof Jackowski zyskał więc konkurenta. 

Glanc przewidział śmierć Putina

Ostatnio Glanc zasłynął wizją dotyczącą śmierci Putina, którego dni są ponoć policzone...

"Czasowo jest to bardzo blisko. Mam wizję usypiania Putina. Obraz, jakby koło niego stało dwóch, trzech ludzi i jeden do drugiego mówił, że „trzeba go uśpić”, tak jak usypia się psa. Nie umiem odpowiedzieć, kiedy to nastąpi. Uważam, że Putin zostanie otruty moskiewskimi metodami. Nie będzie to jednak żadne wybawienie" – wyjawił. 

Reklama

Temat wojny w Ukrainie jest zresztą poruszany przez niego bardzo często. Właśnie zobaczył, że Rosja prawdopodobnie napadnie też na Mołdawię. 

"Niestety, Mołdawia będzie następną ofiarą, jestem o tym przekonany. Źle to wyczuwam, widzę Mołdawię we krwi, tak jak Ukrainę, która zostanie wydojona, wysuszona i zniszczona. Ten kraj moim zdaniem będzie już nieużytkiem" - przekonuje. 

Glanc mówi, co stanie się w Polsce już niebawem

Niestety, w ostatniej wizji zobaczył też to, co czeka także nasz kraj. Nie są to dobre wieści. Musimy szykować się na poważny kryzys gospodarczy, co akurat chyba nie jest wielkim zaskoczeniem, bo eksperci ekonomiczni ostrzegają nas od miesięcy...

"Uważam, że wojna będzie trwała bardzo długo. Za każdym razem, kiedy pomyślę, co tam się dzieje, mam wrażenie, takie odczucie, że to będzie jak w Wietnamie, gdzie wojna trwała dwadzieścia lat. Polska będzie cierpieć, Polacy doświadczą strasznej utraty wartości złotówki. To będzie bardzo realne" – powiedział Wojciech Glanc. 

Na razie do ludzi to jeszcze nie dociera, ale w czerwcu przyjdzie otrzeźwienie...

"Będzie to namacalne. Teraz jeszcze jesteśmy na takim pograniczu, jakby do ludzi to nie docierało, ale w czerwcu drożyzna uderzy po kieszeniach" – przewiduje.

Wojciech Glanc: Najgorsza wizja w tym roku

Niestety, drożyna to tylko początek problemów. Co jeszcze nas czeka? W zamieszczonym na YouTubie filmie "Wizja specjalna. Najgorsza w tym roku" ostrzega, że od połowy maja czekają nas duże zmiany...

"To dopiero nadchodzi, zacznie się w połowie maja. W czerwcu i lipcu będzie tych problemów dużo więcej. Zapoczątkuje je fala prowokacji. Dojdzie do celowego zastraszania, fałszywych alarmów bombowych na lotniskach i dworcach. Okres wakacyjny wyczuwam jako utrudniony. W każdym kraju jest cała masa służb proputinowskich, które będą działać w tym kierunku i eskalować napięcie. Wrócimy do punktu wyjścia, do ostrożności znanej z pandemii. Pojawi się ryzyko zamachów, zestrzelenia samolotu. Będzie bardzo nerwowo" - zapewnia.

Na koniec jasnowidz dodała, że w kraju wybuchnie ogromna panika. Zobaczył na Polską przelatującą rakietę...

"Mam wrażenie, że coś przeleci, coś w rodzaju rakiety. Pojawił mi się obraz, że zostanie ona zestrzelona do wody. Będzie to próba wywołania jeszcze większego konfliktu" - alarmuje profeta. 

Zobacz też:

Małgorzata Braunek: Dla ukochanego mężczyzny zrezygnowała z kariery i została buddystką!

Peja ostro o Marku Suskim. Jego słowa o polityku nie nadają się do cytowania

Beata Kozidrak będzie zamiatać ulice? Prokuratura chce surowo ukarać piosenkarkę

Jakub Rzeźniczak odda pasek Louis Vuitton fance, która wpłaci pieniądze na jego syna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy