Reklama
Reklama

Jasnowidz Glanc ujawnił wstrząsającą wizję dla Polski. Oto co wydarzy się w najbliższych tygodniach

Jasnowidz Wojciech Glanc nie mógł dłużej czekać z ogłoszeniem nowej wizji, którą właśnie ujrzał. Niestety, brzmi ona fatalnie i nie zwiastuje niczego dobrego. Tak mrocznych przepowiedni nie miewał nawet Krzysztof Jackowski. Oto co czeka Polskę w najbliższych tygodniach.

Wojciech Glanc za wszelką cenę stara się dorównać popularnością słynnemu Krzysztofowi Jackowskiemu. I trzeba przyznać, że jest na dobrej drodze. 

Ostatnio jasnowidz Glanc podzielił się bowiem z fanami kolejną wizją, która dotyczy naszego kraju. Mężczyzna zobaczył bowiem symboliczną mapę Polski, która jest mocno nadpalona...

Co to może oznaczać?

"Jestem w centrum Polski, okolice Warszawy, bym powiedział bardziej (…) ale to jest obraz dosyć symboliczny, bo stoję jakby na namalowanej mapie (…) polska mapa jest w szarym kolorze, szaro-rudym, podpalanym, jakby trochę przypalonym (…) Jak się rozglądam dookoła, to tak naprawdę pustka, nie widać nic, jakby mgła w dziwnym kolorze" - wyjawił.

Reklama

Wojciech Glanc widzi głód w Polsce i "zatrutą wodę"

Niestety, dalsza część wizji już nie pozostawiła żadnych złudzeń. Glanc usłyszał wyraźnie "syreny alarmowe, takie jak przy nalotach". To zwiastun najgorszego...

"Słyszę zgiełk, nie widzę ludzi, jakby bardzo dużo mgły dookoła (...) Znajduję się w jakiejś klasie w szkole i widzę dzieci chowające się pod stołem (…) Rozdawane są maski, ale nie medyczne, tylko przeciwgazowe. Ludzie chowają się pod stołami, po piwnicach (...) Jakiś zbiornik wody, woda jest zarudziała, metaliczny posmak. Tak jakby było jej dużo, ale ja widzę, że ludziom woda jest rozdawana w butelkach, racjonowana (…) Niedobór wody, ludzie się kłócą o te butelki" - przekazał Glanc, dodając że zatopione okręty "skażą pitną wodę w naszym kraju".

Glanc nie pozostawia złudzeń: Rządzący ukryją się w bunkrach

Wszystko to będzie częścią zmasowanego ataku na całą Europę, którą czeka seria ataków terrorystycznych! Gdzie dokładnie wydarzy się to w Polsce?

"Seria terrorystycznych ataków w Polsce, na Bałtyku, Szwecja, Dania. Tak naprawdę w prawie każdym kraju europejskim" - alarmuje Glanc.

Niestety, z wizji jasnowidza wynika, że nie mamy co liczyć na rządzących. Ci bowiem zostawią rodaków na pastwę losu, a sami "schowają się w bunkrze".

Zobacz też:

Jackowski wyjawił, co czeka Polaków

Krzysztof Jackowski przestraszył się własnej wizji

Krzysztof Jackowski mówi, co stało się z Jackiem Jaworkiem. Wstrząsająca teza

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy