Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Jacek Jelonek wyjawił prawdę o występie w "Tańcu z Gwiazdami". Zaskakujące, co przyznał!

Jacek Jelonek (35 l.) wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Pierwszy polski "Prince Charming" nie tylko spróbuje swoich sił na parkiecie, ale stworzy też pierwszy duet męski w polskiej edycji tanecznego show! W rozmowie z Pomponikiem wyjawił, że decyzja o udziale w programie wcale nie była taka łatwa...

Jacek Jelonek wystąpił w 26. edycji "Tańca z Gwiazdami". Nie da się ukryć, że tegoroczna odsłona przejdzie do historii! Po raz pierwszy w polskim show zatańczy bowiem para jednopłciowa. Gwiazdor "Prince Charming" wystąpi na scenie u boku tancerza!

Jacek Jelonek zdobył popularność po "Prince Charming"

Jelonek zdobył ogromną popularność dzięki pierwszemu gejowskiemu programowi randkowemu. W "Prince Charming" o względy przystojnego Jacka rywalizowało trzynastu panów. Jednak tylko jeden gentelman - Oliwer - zawrócił mu w głowie!

"Czarujący książę" już wcześniej obecny był jednak w show-biznesie, bo szturmem podbijał branżę modową. Na swoim koncie ma m.in. współpracę z Mario Testino. Gościł także na okładkach prestiżowych magazynów, takich jak: "Hangover Man", "Fantastic Magazine", czy "Vogue".

Reklama

Jacek w rozmowie z Pomponikiem przyznał, że decyzja o udziale w programie była przemyślana i zajęła mu trochę czasu. Przyznał, że początkowo zapytany o to, czy zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami", odpowiedział, że "totalnie tego nie widzi".

Początkowo nie chciał wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"

Celebryta nie ukrywa również, że jest pełen optymizmu, że jego występ w tanecznym show u boku tancerza będzie dobrze odebrany. Zauważył także, że prawie wszystkie edycje "Tańca z Gwiazdami" miały już parę jednopłciową, więc teraz czas na Polskę.

Jelonek sam zaskoczony był propozycją Polsatu, jednak cieszy się, że kolejna duża stacja "dokłada swoją cegiełkę w edukowaniu społeczeństwa i budowaniu pozytywnego obrazu osób LGBT w mediach".

Będziecie mu kibicować?

Zobacz też:

Jacek Jelonek: kim jest pierwszy polski „prince charming”?

Jacek Jelonek, czyli pierwszy polski "Prince Charming" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!

Kate Hudson topless raczy się kawką! Odważnym kadrem pochwaliła się na Instagramie...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Jelonek | Prince Charming | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy