Reklama
Reklama

Ile dać w kopertę na weselu? Janachowska ma jedną radę

Izabela Janachowska w temacie ślubów wie niemal wszystko, i to nie tylko z własnego doświadczenia, ale także od strony biznesowej. Oto co odpowiedziała, gdy została zapytana, jaką kwotę wypadać dać w kopercie parze młodej.

Izabela Janachowska swój ślub brała w 2014 roku i już za równy rok będzie wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim, świętować okrągłą rocznicę.

Janachowska doradza w sprawie kopert ślubnych

Zarówno ślub, jak i wesele pary było dopracowane w najmniejszych szczegółach. Izabela Janachowska zdecydowała się na suknię w stylu księżniczki, a jej włosy zdobił klasyczny welon. Na weselu Janachowskiej i Jabłońskiego bawiły się polskie gwiazdy.

Później gwiazda, którą mogliśmy oglądać m.in. w roli współprowadzącej "Taniec z gwiazdami" zajęła się tematyką ślubną od strony profesjonalisty. Prowadzi m.in. swój concept store, a w Polsacie mogliśmy oglądać jej program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej".

Reklama

Jako że sezon ślubny w pełni, gwiazda została poproszona o swoje zdanie na temat dość drażliwego tematu, jakim jest kwestia pieniędzy dawanych parze młodej w kopertach. Co na ten temat myśli ekspertka od ślubów, Izabela Janachowska?

"Temat kopert i tego, co "wypada" pojawia się co roku i choć stawki rzucane na forach się zmieniają, odpowiedź co roku jest taka sama. Nie istnieje (na szczęście) cennik dla gości weselnych" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Janachowska odradza zapożyczanie się

Janachowska przekonuje, że żadna para młoda nie będzie miała do nikogo pretensji, jeśli dostaną nawet symboliczną kwotę, gdyż dla nich liczy się przede wszystkim obecność.

"Jestem przekonana, że dla pary młodej to obecność bliskich im osób jest w tym dniu najważniejsza. Do koperty każdy wkłada tyle, na ile może sobie pozwolić. Tu nie ma reguł, ani innych wytycznych, może poza jedną: prezent nie powinien być nadmiernym obciążeniem dla darczyńcy, a jedynie wyrazem sympatii dla nowożeńców" - wyjaśniła, dodając, że z pewnością nie warto się zapożyczać z tego powodu.

I trudno się z nią nie zgodzić...

Zobacz też:

Izabela Janachowska nie miała szczęścia w miłości. Po latach opowiedziała przerażającą historię 

Janachowska planuje kolejny remont? "Jak zaczynasz mieszkać, to widzisz, że coś tu pękło, tu coś uszczerbione..."

Izabela Janachowska ubrała gwiazdy na galę Polsatu. Teraz nie chcą jej oddać sukienek!

Świat żegna Tinę Turner
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama