Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Halina Mlynkova znalazła u jego boku szczęście. Jednak nie było im łatwo!

"Spotkaliśmy się w takim momencie życia, że jedno od drugiego niczego nie potrzebowało. Mogliśmy sobie tylko coś dać! To była czysta, partnerska relacja" - twierdzi Halina. 

Reklama

O tym, żeby razem iść przez życie, zdecydowali dokładnie pięć lat temu - w Święto Niepodległości 2013 roku. Po koncercie, w którym piosenkarka brała udział, pan Leszek odprowadził ją do domu. Przez całą drogę rozmawiali na temat błędów, jakie popełnili w swoich poprzednich związkach. Uznali, że są dla siebie stworzeni.

"Byliśmy zaskoczeni, że tak szybko się to potoczyło. Dzięki Leszkowi odnalazłam spokój i równowagę" - wyznała Halina Młynkova w wywiadzie tuż po premierze płyty "Życia mi mało", którą w 2016 roku wyprodukował jej mąż.

Pani Halina od trzech lat dzieli swój czas między Czechy, dokąd przeprowadziła się po ślubie, a Polskę, gdzie wciąż ma wierną rzeszę fanów.

"Piotrek chodzi do szkoły w Pradze, więc tam mam dom, bo dla mnie dom jest tam, gdzie jest rodzina! Ale nie opuściłam Polski! Nadal gram tu koncerty, przyjeżdżam też prywatnie, by spotkać się z przyjaciółmi" - mówi wokalistka.

Piosenkarka jest zadowolona z tego, jak potoczyło się jej życie po rozwodzie z Łukaszem Nowickim. Cieszy się, że i jemu udało się znaleźć szczęście, że spotkał kobietę, która stworzyła mu dom, o jakim zawsze marzył (pan Łukasz rok temu poślubił aktorkę Olgę Paszkowską), że znów został ojcem.

Pod koniec listopada Halina Młynkova po raz pierwszy od wielu miesięcy pojawiła się z mężem na imprezie w Warszawie. Na uroczystości rozdania "Róż Gali" chętnie pozowali do zdjęć, udowadniając, że wciąż - wbrew plotkom o kryzysie w ich związku - są w sobie zakochani.

"Mam u boku wspaniałego człowieka i z nim razem mogę realizować swe marzenia" - powiedziała piosenkarka. 

Niewykluczone, że pani Halina wkrótce zaprosi fotoreporterów na otwarcie swego butiku w Warszawie oraz na pokaz własnej kolekcji ubrań.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje