Reklama
Reklama

Hakiel spędzał miło czas z ukochaną na śniegu! Cichopek poszła tą samą drogą

Marcin Hakiel obecnie przeżywa szczęśliwy okres. Po kilku miesiącach smutku w końcu odnalazł radość u boku nowej ukochanej. Podobnie zresztą jak Kasia Cichopek, która już nie kryje się ze związkiem z Maciejem Kurzajewskim. Zarówno tancerz, jak i jego była żona, w podobny sposób spędzili sobotę. Oboje aż kipieli szczęściem!

Cichopek i Hakiel: trudne rozstanie i nowe związki

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek zakończyli definitywnie swój związek w marcu ubiegłego roku, choć rozwód otrzymali dopiero w sierpniu. Wówczas oboje byli już w nowych związkach. Relacja Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim pewnością trwa dłużej niż Marcina Hakiela z tajemniczą Dominiką. Wedle sugestii byłej żony dziennikarza, Pauliny Smaszcz, romans zaczął się po emisji programu "Czar Par", choć Cichopek i Kurzajewski nigdy tego nie potwierdzili.

Reklama

Dziś każde z nich skupia się na swoim życiu. Tancerz i gwiazda "M jak miłość" podzieli się po równo opieką nad dziećmi - jeden tydzień Adaś i Helenka spędzają u swojej mamy, drugi u taty. Obecny weekend pociechy byłej pary są u Kasi Cichopek, zatem Marcin Hakiel mógł poświęcić ten czas swojej partnerce, Dominice.

Cichopek i Hakiel spędzają czas w ten sam sposób

Korzystając ze śnieżnej aury, para wybrała się na spacer do lasu. Postanowili także porzucać się śnieżkami, a relację z tego wypadu Marcin Hakiel zamieścił na swoim instagramowym profilu. Pokazał m.in., jak podnosi "na barana" swoją ukochaną. Piękna Dominika nadal nie chce jednak całkowicie pokazać swojej twarzy, dlatego zdjęcie zostało rozmyte.

Co ciekawe, na podobną formę rozrywki zdecydowała się również Kasia Cichopek. Aktorka wybrała się z córką do parku, gdzie również rzucały się śnieżkami. Na zdjęciach wprawdzie nie widać Macieja Kurzajewskiego, jednak niewykluczone, że dołączył do nich później. On sam również pokazał krótką relację ze spaceru po lesie w śnieżnej aurze, tyle że towarzyszył mu jedynie jego pies Bono, o którego swego czasu Paulina Smaszcz zrobiła rumor.

Wygląda więc na to, że cała czwórka, choć nie razem, to spędziła sobotę w podobny sposób i każdy sprawiał wrażenie szczęśliwego.

Zobacz też:

Kurzajewski chce zamieszkać z Cichopek na stałe, ale nie może. Oto powód

Marcin Hakiel i nowa ukochana udekorowali dom na święta

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy