Reklama
Reklama

Hakiel odsłania prawdziwe kulisy spotkania z Cichopek i Kurzajewskim! W tle jego partnerka

Niedawno w sieci pojawiły się informacje o spotkaniu Marcina Hakiela i jego partnerki z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Takowe faktycznie się odbyło, jednak, jak się okazuje, scenariusz był nieco inny niż opisał to tabloid… Co dokładnie się wydarzyło?

Cichopek i Kurzajewski nie zdołali uratować małżeństwa

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rok temu ogłosili swoje rozstanie, które wstrząsnęło show-biznesem. Wszyscy bowiem uważali, że są niezwykle dobraną parą. Wcześnie wprawdzie mieli różne kryzysy, jednak udawało im się je przezwyciężyć.

Wiosną 2022 roku podjęli ostateczną decyzję, że tym razem to już definitywny koniec. Ich rozwód odbył się w sierpniu. Od tego czasu wiele się zmieniło. Początkowo Marcin Hakiel miał wyraźnie za złe żonie, że wybrała innego mężczyznę, którym, jak już wszyscy doskonale wiedzą, okazał się Maciej Kurzajewski. Wedle narracji Pauliny Smaszcz, ich romans trwa znacznie dłużej niż wszyscy sądzą, jednak sami zainteresowani nigdy nie potwierdzili tych rewelacji.

Reklama

Z czasem postawa Hakiela wobec Cichopek złagodniała i dziś, jak się okazuje, potrafią się świetnie dogadać. Wpływ na to mają oczywiście ich dzieci, dla których oboje chcą jak najlepiej, a także nowa partnerka Hakiela. Tancerz od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z tajemniczą Dominiką z Wrocławia.

Hakiel przedstawia swoją wersję spotkania z Cichopek i Kurzajewskim

Jak się okazuje, Kasia Cichopek bardzo polubiła nową partnerkę byłego męża. Również jej córka świetnie dogaduje się z pociechą Cichopek i Hakiela, Helenką. Dziewczynki nawet zaczęły ubierać się tak samo, przez co niektórzy mogliby pomyśleć, że są bliźniaczkami!

Niedawno "Super Express" opisywał spotkanie Cichopek i Kurzajewskiego z Hakielem i jego ukochaną, Dominiką. Odbyło się ono na koncercie Helenki, gdzie zjawiła się cała czwórka.

Hakiel ponoć miał się nie tylko grzecznie przywitać, ale także... zaproponować wspólną kolację Cichopek i Kurzajewskiemu. Do tej ostatecznie miało nie dojść, i - jak się teraz okazuje - taka propozycja wcale nie padła.

Marcin Hakiel w rozmowie z "Twoim Imperium" wyznał bowiem: "Oczywiście przywitałem się i przedstawiłem Dominikę, takie podstawy kultury. Ale kolacja to już fantazja autora" - wyznał tygodnikowi.

Co ciekawe, fani już wcześniej chwalili Marcina Hakiela za okazanie klasy. Podczas gdy wybuchła wieka afera rozpętana przez Paulinę Smaszcz, on jeden zachował milczenie i nie wypowiedział się na ten temat.

Zobacz też:

Tajemnicza partnerka Marcina Hakiela budzi ogromne emocje. To o niej wiemy

Katarzyna Cichopek znalazła sposób na nową partnerkę Hakiela! "Nie chce niedomówień"

Marcin Hakiel od dawna nie opublikował zdjęcia ukochanej. Fani zaczęli się niepokoić

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama