Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Grzegorz Turnau szczerze o wnuczce: Helenka jest bardzo osobliwym przypadkiem

Grzegorz Turnau (53 l.) miał zaledwie 21 lat, gdy został ojcem i kompletnie stracił głowę dla córki. Dziś szaleje za wnuczką Helenką. W najnowszym wywiadzie zdradził co nieco na jej temat.


Wokalista był bardzo młody, gdy zdecydował się na ślub z flecistką Maryną Barfuss, którą poznał w Piwnicy pod Baranami. Po latach przyznał, że wtedy w ogóle nie myślał, tylko... działał.

Kiedy dokładnie trzydzieści lat temu - w połowie 1991 roku - do sklepów muzycznych trafił jego debiutancki album "Naprawdę nie dzieje się nic" (sprawdź!), był już ojcem. Antonina urodziła się w 1988 roku i, jak twierdzi Grzegorz Turnau, od razu stała się dla niego najważniejsza na świecie.

Reklama

Z powodu częstych wyjazdów rodziców mnóstwo czasu spędzała z dziadkami. Grzegorz Turnau żartuje, że wychowała się w "rodzinnym ogrodzie" i bardzo szybko nauczyła się, co i od kogo może w owym "ogrodzie" wyegzekwować.

Córka wyrocznia

Wokalista przyznaje, że Tosia (wciąż tak nazywa córkę, choć ta już dawno przestała być dziewczynką) okręciła go sobie wokół małego palca, ale pozwoliła, by uczył ją, co jest w życiu najważniejsze. Odziedziczyła po nim niechęć do przesady, snobizmu, braku pokory i niepotrzebnego luksusu.

Antonina Turnau jest dla swojego ojca tym samym, kim on kiedyś był dla niej - wyrocznią. Muzyk przyznaje, że córka wie o nim wszystko, a w dodatku potrafi wyczuć, co planuje.

Antonina Turnau i Marek Kondrat

Grzegorz Turnau nigdy nie ingerował w życie córki, bo wychodzi z prostego skądinąd założenia, że każdy jest kowalem własnego losu. Tylko raz - gdy w 2015 roku Antonina (33 l.) oznajmiła mu, że wychodzi za mąż za starszego od niej o 38 lat Marka Kondrata (70 l.) - martwił się, czy jego jedynaczka da radę stawić czoła... hejtowi.

Nie chciał, by ludzie myśleli, że osiągnęła coś w życiu dzięki związkowi z uwielbianym aktorem.

Dziś Grzegorz Turnau i Marek Kondrat są przyjaciółmi, których łączy wielka miłość do Antoniny, a przede wszystkim do Helenki.

Zdecyduj, kto zasługuje na statuetkę Najlepszego z Najlepszych. Zagłosuj teraz

AIM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Turnau | Marek Kondrat | Antonina Turnau

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje