Reklama
Reklama

Figurski wyśmiewa medialny romans Cichopek i Kurzajewskiego. Nawiązał do "Tańca z gwiazdami"

Romansem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego media żyją od kilku dni. Również Michał Figurski postanowił podsumować medialną aferę, jaka się rozpętała. Nawiązał do "Tańca z gwiazdami", bo tam Cichopek poznała przecież swojego męża.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski bardzo długo trzymali swój związek w tajemnicy, jednak wszystko wyszło na jaw za sprawą byłej żony prezentera, która nie chciała dalej kryć Kurzajewskiego. Para wreszcie przyznała, że są ze sobą. Jednak Paulina Smaszcz nie poprzestała na jednym wpisie i zaczęła przerzucać się komentarzami w sieci. Rozpętała się afera. Jedni popierają parę i gratulują im miłości. Nawet ich szefowa z TVP, Joanna Kurska, wyraziła swoją aprobatę i zdecydowała, że zakochani połączyli się na żywo ze studiem "Pytania na śniadanie". Opowiedzieli o 40. urodzinach Kasi Cichopek, podróży do Izraela, a nawet okazywali sobie czułości na ekranie. 

Reklama

Nie umknęło to uwadze osób, które są oburzone hipokryzją pary, która lansuje się na katolickiej wierze, wyjeżdża do Izraela i robi zdjęcia z betlejemskiej świątyni, a swoim romansem doprowadziła do rozpadu dwóch małżeństw. 

Michał Figurski wyśmiewa romans Cichopek i Kurzajewskiego

Michał Figurski, dziennikarz Antyradia, postanowił w żartobliwy sposób podsumować przepychanki byłych i obecnych partnerów. Skomponował rymowany utwór, który przedstawił na antenie. Zamieścił go również na swoim Instagramie. W treści nawiązał do "Tańca z gwiazdami". To w tym programie Katarzyna Cichopek poznała swojego byłego męża Marcina Hakiela. Jednak po kilkunastu latach małżeństwa zdradziła go z Maciejem Kurzajewskim - tak przynajmniej twierdzi jego była żona. Z powodu romansu prezenter rozwiódł się z wieloletnią partnerką Pauliną Smaszcz. Wzajemne relacje tej czwórki Figurski przedstawił jako tańce na parkiecie.

"Był z prezenterką, ta zdruzgotana,

że nie ma z kim teraz tańczyć Kankana

Bluzga i tupie, bo honor obdarty

Sportowiec już leży nad Morzem Martwym

Z aktorką co Rumbę z nim nową układa

A Tancerz z jakąś D oscypki zajada" - rymuje Figurski.

Dalej dziennikarz nie owija w bawełnę i wypomina zakochanej parze, że zaczęli razem pracę w porannym programie "Pytanie na śniadanie", by móc jeszcze częściej się spotykać. Figurski w niewybredny sposób podsumowuje te podchody. Sprawdźcie sami, dalszy ciąg wpisu dziennikarza.

Zobacz też:

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

Kasia Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja. Sytuacja była nie do zniesienia

Katarzyna Cichopek świętuje 40. urodziny. Wybrała się w niezwykle miejsce!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek | Michał Figurski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy