Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Euro 2020. Kamil Glik ujawnia treść szokującej wiadomości. Gigantyczny skandal!

Gigantyczny skandal! Kamil Glik ujawnił treść obrzydliwej i szokującej wiadomości, jaką wysłał mu internetowy hejter. Okazuje się, że po meczach na Euro 2020 piłkarzowi oraz jego rodzinie grożono śmiercią! Obrońca reprezentacji Polski nie pozostawi tak tej sprawy. Zrobi wszystko, by winny poniósł konsekwencje.

Kamil Glik w reprezentacji Polski gra od lat i jest jednym z fundamentów kadry biało-czerwonych. Nic zatem dziwnego, że w meczach podopiecznych Paula Sousy na Euro 2020 jest jednym z podstawowych zawodników. 

Podczas meczu Polska-Słowacja obrońca rozczarował swoją grą, ale nie tylko on - wszyscy jego koledzy z zespołu bardzo zawiedli kibiców. I to nie tylko wynikiem, ale w ogóle postawą na boisku. 

Na szczęście w kolejnym turniejowym spotkaniu było znacznie lepiej. Polacy dali z siebie wszystko i zremisowali z Hiszpanią, która była zdecydowanym faworytem tego starcia. 

Reklama

Kamil Glik otrzymał obrzydliwą wiadomość

Niestety, część osób wciąż nie może zapomnieć Polakom porażki ze Słowacją. Są wśród nich hejterzy, którzy przekraczają wszelkie granice i kierują pod adresem zawodników oraz ich rodzin groźby karalne! 

Fakt ten ujawnił właśnie Kamil Glik. Okazuje się, że jeden z internautów wysłał mu obrzydliwą wiadomość.

Piłkarz nie zostawi tej sprawy samej sobie. Postanowił działać. Upublicznił wiadomość i "wywołał do tablicy" Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Żona i dzieci Glika na meczu Hiszpania-Polska

Podczas meczu Hiszpania-Polska Kamilowi Glikowi mocno kibicowali najbliżsi: żona Marta i córeczki, Victoria oraz Valentina. To w trosce o ich bezpieczeństwo zawodnik zdecydował się zadziałać i zrobić wszystko, by nadawca okropnej wiadomości poniósł konsekwencje.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Glik | Euro 2020 | reprezentacja Polski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje