Reklama
Reklama

Emilia Dankwa z "rodzinki.pl" pozuje w bikini. Przesada?

Emilia Dankwa dorastała na oczach widzów w serialu "rodzinka.pl". Dziś to już 15-letnia pannica. Zaskakujące, czym dzieli się w mediach społecznościowych.

W popularnym tasiemcu wcielała się w uroczą Zosię, przyjaciółkę serialowego Kacperka - w tej roli Mateusz Pawłowski. Po raz pierwszy w produkcji pojawiła się, gdy miała zaledwie siedem lat.

Obecnie TVP wyświetla powtórki serialu kręcone wiele lat temu. Nowe odcinki na razie nie powstaną. Tak zdecydowała produkcja. Obsada - głównie bardzo młodzi ludzie - mocno się zmieniła. Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska czy Olga Kalicka - wszyscy zaczynali w "rodzince.pl".

Emilia Dankwa kontynuuje karierę aktorską - zagrała m.in. w filmie "Zbliżenia" i serialu "Belfer". Na pewno jeszcze o niej usłyszymy.

Reklama

Emilia Dankwa z "rodzinki.pl" w bikini

Na instagramowym profilu aktorkę śledzi ponad 100 tys. użytkowników. Emilia prezentuje tam m.in. wakacyjne fotki w bikini. Obecnie dziewczyna wypoczywa w Chorwacji, dzieląc się wrażeniami z pobytu na bieżąco.

Czy to przesada, że 15-latka publikuje takie fotki?

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emilia Dankwa | Rodzinka.pl
Reklama
Reklama
Reklama