Reklama

Reklama

Reklama

Elon Musk został ojcem bliźniaków. To najbogatszy człowiek świata. Ile wynosi jego majątek?

Elon Musk miał pod koniec 2021 roku zostać ojcem bliźniaków. Matką dziecka nie jest jednak jego partnerka... Dlaczego miliarder i najbogatszy człowiek na świecie ukrywa ten fakt?

Elon Musk został ojcem bliźniaków

Portal "Page Six" podaje, że Elon Musk, dyrektor generalny Tesli, miał wdać się w romans z niejaką Shivon Zilis. Kobieta jest nie tylko menadżerką przedsiębiorcy, ale także zajmuje się zagadnieniami związanymi ze sztuczną inteligencją. Według doniesień kobieta pod koniec ubiegłego roku urodziła bliźnięta, których ojcem rzekomo jest Musk.

"Business Insider" dotarł do informacji, że Elon i Shivon złożyli dokumenty o zmianę nazwiska dzieci, aby "miały nazwisko ojca i matki". Wniosek został zatwierdzony przez sędziego z Teksasu, ale imiona dzieci nie zostały ujawnione.

Reklama

Bliźnięta urodziły się zaledwie kilka tygodni przed tym, jak Musk i jego była już partnerka Grimes powitali na świecie swoje drugie dziecko. Wygląda więc na to, że 51-latek w 2021 roku trzykrotnie został ojcem.

Elon Musk - wizjoner i nietuzinkowy biznesmen

Miliarder zasłynął nie tylko dzięki olbrzymiej fortunie, ale również niezwykłej zdolności do robienia interesów. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że wiele z jego przedsięwzięć wyprzedziło swoją epokę i wprowadziło nasze życie na nowy poziom. Do jego największych osiągnięć zalicza się stworzenie takich marek jak Tesla. SpaceX czy Paypal.

Jak podaje Wall Street zysk wyłącznie z Tesli wyniósł w ciągu ostatniego kwartału 2021 r. rekordowe 2,88 mld dolarów, natomiast jej wartość rynkowa w październiku ubiegłego roku przekroczyła bilion dolarów. Trudno powiedzieć, jaką wartość ma SpaceX, ponieważ marka nie jest instrumentem giełdowym, specjaliści od ekonomii twierdzą, że można ją oszacować na ok. 100 mld dolarów.

Specjaliści z amerykańskiej giełdy wyliczyli, że majątek Elona Muska każdego roku powiększa się o 130 proc. Oznacza to, że już za kilka lat może stać się pierwszym bilionerem w historii.

"Forbes" w swoim rankingu najbogatszych ludzi na świecie umieścił go na pierwszym miejscu, z majątkiem w wysokości 219 mld dolarów. Od tamtego czasu Musk powiększył go o kolejne miliardy. Obecnie jego majątek szacowany jest na niemal 280 mld dolarów.

Elon Musk prywatnie - wiek, wzrost, social media

Elon Musk urodził się 28 czerwca 1971 r. w Pretorii w RPA. Obecnie ma więc 51 lat. Jego znak zodiaku to rak. Ludzie spod tej gwiazdy wyróżniają się pracowitością, przenikliwością i analitycznym umysłem, co być może przyczyniło się do sukcesu biznesmena. Należy do wysokich mężczyzn  - ma ok. 190 cm wzrostu.

Choć jest właścicielem olbrzymiej fortuny, przyznaje, że prywatnie żyje w dość zaskakujący sposób.

Nie posiada również jachtu, a jedyną ekstrawagancją jest w jego przypadku samolot. Podkreśla jednak, że używa go wyłącznie do pracy, ponieważ pozwala mu szybciej się przemieszczać.

Biznesmen ma konto na Twitterze, na którym chętnie komentuje bieżące wydarzenia. Na Instagramie można natomiast znaleźć liczne funpage Elona, zrzeszające miliony obserwujących.

Elon Musk - rodzina, dzieci, narzeczona

Biznesmen posiada burzliwe życie uczuciowe. Do tej pory był dwukrotnie żonaty, z Justine Musk i Talulah Riley. Był związany również z Amber Heard i Grimes. Ma ośmioro dzieci - siedmiu synów i córkę.

Niedawno media obiegła informacja, że po rozstaniu z poprzednią partnerką i matką dwójki jego dzieci, Elon Musk znalazł już nową ukochaną. Wybranką jego serca została podobno Natasha Bassett - młoda aktorka pochodząca z Australii. Być może tym razem uda mu się stworzyć trwały związek.

Czytaj również:

Magda Mołek NIE WYSTĄPI w "Tańcu z gwiazdami". Potwierdzone infomacje

Chloe Ferry chwali się nieziemsko wąską talią. Jak ona to robi?

POMAGAMY UKRAINIE

Zobacz także:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elon Musk | Forbes | najbogatsi ludzie świata

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy