Reklama

Reklama

Reklama

Elon Musk potwierdza doniesienia tabloidów o narodzinach bliźniaków! Nie zamierza poprzestać na dziesięciorgu dzieci...

Elon Musk (51 l.) nie tylko może pochwalić się imponującą fortuną, ale i pokaźną gromadką potomków. Ostatnio głośno było o tym, że na świat przyszły kolejne dzieci słynnego miliardera, które są owocem jego romansu z... pracownicą. Teraz szef Tesli potwierdził krążące w sieci plotki i wyjawił coś zaskakującego!

Elon Musk kilka tygodni temu żywo zaangażował się w wojnę w Ukrainie. Wizjoner postanowił bowiem wykorzystać swoje miliardowe zasoby w szczytnym celu i pomógł borykającej się z problemami komunikacyjnymi Ukrainie.

Premier naszego wschodniego sąsiada zwrócił się jakiś czas temu do Muska z prośbą o udostępnienie Ukrainie sieci Starlink. Filantrop zareagował natychmiastowo i pomógł okupowanemu krajowi, zapowiadając jednocześnie, że to jeszcze nie koniec jego wsparcia.

Najbogatszy człowiek na świecie, którego majątek szacuje się na 219 miliardów dolarów, jest również niezwykle zajęty w swoim życiu prywatnym... Kilka dni temu media do czerwoności rozgrzała informacja o narodzinach bliźniaków Muska, które miały przyjść na świat... w zeszłym roku!

Reklama

Elon Musk i gromadka pociech

Musk może pochwalić się imponującą gromadką pociech. Z małżeństwa z Justine Wilson doczekał się szóstki dzieci. Niestety jeden z maluchów zmarł w 10. tygodniu życia. Głośno było również o Xavierze Alexandrze Musku, który tuż po 10. urodzinach poinformował o korekcie płci i zmianie nazwiska na Vivian Jenna Wilson.

To wydarzenie obnażyło nieco relacje pomiędzy miliarderem a pociechą, bowiem zmianę nazwiska Vivian argumentowała tym, że nie chce mieć z ojcem nic wspólnego. Trudno więc myśleć, że tę dwójkę łączą ciepłe relacje.

Po rozwodzie z żoną i kilku romansach Musk związał się z artystką Grimes. Mimo że para nie jest już razem, to doczekała się dwójki dzieci: X Æ A-12 i Exy Dark Sideræl Musk, która przyszła na świat w grudniu, przy pomocy surogatki. Wedle medialnych doniesień, para nie była już wtedy razem.

Miliarder nie zamierza poprzestać na dziesięciorgu dzieci

W zeszłym roku na świat miało przyjść jeszcze dwoje dzieci wizjonera. "Page Six" poinformował, że dyrektor generalny Tesli powitał na świecie bliźniaki, które są owocem romansu z dyrektorką Neuralink, Shivon Zillis.

Pierwszy do tych informacji miał dotrzeć "Business Insider", który wszedł w posiadanie sądowych dokumentów, które dotyczyły prawnej zmiany imion bliźniaków. Widniało tam bowiem nazwisko matki i ojca - Musk.

Filantrop w rozmowie z "Page Six" przyznał również, że nie zamierza poprzestawać na licznej gromadce, a chce kontynuować prokreację. Wyjawił, że chce mieć "tyle dzieci, z iloma będzie w stanie spędzać czas i być dobrym ojcem".

Zobacz też:

Elon Musk został ojcem bliźniaków pod koniec 2021 roku. Dlaczego je ukrywa?

Ołena Zełenska opowiedziała o rodzinnym dramacie podczas wojny w Ukrainie. Te słowa rozdzierają serce! Czytaj więcej na https://pomponik.pl

Kinga Rusin zaskoczyła metamorfozą. Pokazała zdjęcie i... trudno ją rozpoznać!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elon Musk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy