Reklama
Reklama

Elon Musk ma już nową kochankę? To żona założyciela Google'a. Milioner komentuje: "Nic romantycznego!"

Elon Musk (51 l.) nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet. Jeszcze w zeszłym tygodniu plotkowano o zakończeniu relacji z 21 lat młodszą aktorką Natashą Basset, a już dziś mówi się o romansie z Nicole Shanahan, żoną współzałożyciela Google’a - Sergeya Brina. Szef Tesli stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

Elon Musk ma już nową kochankę? To żona założyciela Google'a. Milioner zaprzecza: "Nic romantycznego!"

Elon Musk, współzałożyciel m.in. Tesli i SpaceX wzbudza sporo kontrowersji. Od dłuższego czasu plotkowano o jego rozstaniu z aktorką Natashą Bassett, o czym pisaliśmy niedawno (tutaj). Do zerwania miało dojść, gdy młoda gwiazda dowiedziała się, że Elon w listopadzie 2021 roku został ojcem bliźniaków, które są wynikiem romansu z Shivon Zilis. Nie była to jednak zbyt sensacyjna wiadomość, biorąc pod uwagę fakt, iż właściciel Tesli jest dosyć kochliwym człowiekiem oraz ojcem dziesięciorga pociech.

Reklama

Pogłoski na temat kolejnego romansu, tym razem z Natashą Basset, żoną Sergeya Brina, współzałożyciela Google’a, wybuchły po tym, jak "Wall Street Journal" poinformował, że przyjaźń biznesmenów zakończyła się z powodu domniemanego romansu. Jak podaje BBC, plotki o romansie Elona z Shanahan skłoniły Brina do złożenia pozwu o rozwód na początku tego roku. Nie trzeba było długo czekać na reakcję Muska, który całą sprawę ostro skomentował, jak to zwykle ma w zwyczaju, na Twitterze.

Warto wspomnieć, że Elon Musk w przeszłości był mężem pisarki Justine Musk, później związał się z aktorką Talulah Riley, następna była Amber Heard i wokalistka Grimes, z którą ma 2-letniego syna o imieniu "X Æ A-Xii".

Zobacz też:

Tak Lewandowską przedstawili w FC Barcelona. Coś tu ewidentnie poszło nie tak

Gilon oburzona wyznaniem Pisarek. "Mówcie wszystko, a potem płaczcie, że nie macie prywatności"

Selfie godne celebrytki? Ucz się od Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elon Musk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy