Reklama
Reklama

Elliot Page wydaje pamiętnik! Pokaże w nim drogę do akceptacji swojej transpłciowości

Elliot Page pod koniec 2020 roku dokonał transpłciowego coming outu. Aktor znany z "Juno" i "The Umbrella Academy" postanowił wydać pamiętnik, w którym opisuje drogę, jaką przeszedł odkrywając własną tożsamość płciową. Kiedy ukaże się książka?


Elliot Page zamierza ujawnić nieznane dotąd fakty ze swojego prywatnego życia i kariery w Hollywood. Jak podaje Associated Press, w przyszłym roku ma zostać wydany pamiętnik aktora, zatytułowany "Pageboy".

W nadchodzącej książce gwiazdor postanowił ujawnić swoją drogę do samoakceptacji i doświadczeniach, które zdobył jako osoba transpłciowa. Ponadto w książce mają znaleźć się historie z samego Hollywood, w którym doświadczył wiele przykrości.

Reklama

Powstanie pamiętnika potwierdził sam Elliot Page na swoim Instagramie. Na stories podał artykuł Associated Press z dopiskiem, że nie może się doczekać.

Kim jest Elliot Page?

Elliot Page urodził się 21 lutego 1987 roku w Halifaksie. Jest kanadyjskim aktorem i producentem filmowym. Zasłynął z ról w takich produkcjach, jak "X-Men: Ostatni bastion", "Juno", "Incepcja", "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", czy kasowym hicie netflixa "The Umbrella Academy". W 2020 roku dokonał coming outu jako transpłciowy mężczyzna. Aktywnie działa na rzecz osób transpłciowych. Jest ateistą i weganinem.

Zobacz też:

Panderecki znów nie został pochowany. Niepokojące wieści płyną z Krakowa

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia

Ile nowych przypadków? Raport Ministerstwa Zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elliot Page
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy