Reklama

Reklama

Reklama

Dziewczynka zszokowała jurorów "Mam talent". To nagranie jest hitem w sieci!

Ella Harper (9 l.) z Wielkiej Brytanii wystąpiła w amerykańskiej edycji programu "Mam talent". Niepozorna dziewczynka wykonała heavymetalowy utwór zespołu Spiritbox i zaczęła growlować na scenie! Jurorzy byli pod wielkim wrażeniem, a nagranie szybko stało się hitem w sieci.

Program "America's Got Talent", czyli amerykańska wersja polskiego "Mam talent", przyciąga uzdolnionych uczestników z całego świata. Sara James tak zachwyciła jurorów swoim wykonaniem hitu Billie Eilish "Lovely", że Simon Cowell bez wahania nacisnął dla niej złoty przycisk. Dzięki niemu Sara automatycznie trafiła do półfinałów.

Dziewczynka zaskoczyła jurorów heavymetalową piosenką

Tym razem jurorów programów wbiło w fotele wykonanie 9-latki, Elli Harper. Niepozorna blondwłosa dziewczynka przyjechała do studia ze swoim tatą, który zajął miejsce nieobecnego na nagraniu Howiego Mandela.

Reklama

Urocza Brytyjka przyznała, że jest bardzo zestresowana przed występem. Później z głośników wydobyły się hałaśliwe dźwięki piosenki "Holly Roller" heavymetalowego zespołu Spiritbox. Takiego wykonania nikt się nie spodziewał!

Ella Harper wykonała utwór "Holly Roller" z repertuaru Spiritbox

W pewnym momencie uczestniczka zaczęła profesjonalnie growlować, czyli agresywnie śpiewać, co jest charakterystyczną techniką dla muzyki metalowej. Choć początkowo widownia zasłaniała uszy, finalnie występ zakończył się owacjami na stojąco. 

Harper zdradziła, że jej przygoda z heavymetalową muzyką rozpoczęła się już kiedy miała zaledwie trzy lata.

Młoda wokalistka otrzymała trzy głosy na "tak", a jej wykonanie zostało okrzyknięte wybitnym i zebrało już prawie dwa miliony wyświetleń!

Zobacz też:

Borys Szyc zagrał w filmie z córką, Sonią. Są jak dwie krople wody!

Violetta Villas doczeka się wreszcie własnego filmu. Wiemy, kto ją zagra

Z tej panny młodej śmieje się cały internet. "W kołdrze na własny ślub?"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy