Reklama

Reklama

Reklama

Dzieci zostają z Marcinem Hakielem! Decyzja jest nieodwołalna!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaplanowali tegoroczne święta z wyprzedzeniem. Para chce wybrać się w kolejną podróż, zatem dzieci Kasi zostaną pod opieką taty, Marcina Hakiela. Gwiazda "M jak miłość" musi zasiąść z nimi do stołu nieco wcześniej.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nareszcie odważyli się publicznie ogłosić swój związek. Para zrobiła to na antenie programu "Pytanie na śniadanie", w dodatku prosto z Izraela

"Bardzo się cieszę, że mogę Kasi towarzyszyć w tej wyjątkowej podróży. U nas miłość pojawia się na każdym kroku. Każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo "miłość". Cudownie jest poznawać nowe miejsce z kimś, kogo się kocha" - wyznał na wizji dziennikarz. 

Reklama

Rozwód Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wywołał sporo kontrowersji

Prezenterzy śniadaniówki nie mieli jednak łatwo, kiedy cała Polska żyła rozwodem Cichopek z Marcinem Hakielem, którzy poznali się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" i byli jedną z ulubionych par w polskim show-biznesie, która żyła w szczęśliwej relacji przez blisko siedemnaście lat. 

Doczekali się wspólnie syna Adasia i córki Helenki nad którymi sąd zaproponował im opiekę naprzemienną. 

Do tego doszły liczne oskarżenia byłej żony Kurzajewskiego, Pauliny Smaszcz. Jej zdaniem romans rozpoczął się krótko po udziale Hakiela i Cichopek w programie "Czar par", który miał przyjemność poprowadzić właśnie Maciej Kurzajewski. 

"Ile można kłamać, oszukiwać, zdradzać, zaprzeczać, manipulować, zatajać, zapewniać, robić z gęby cholewę? No ile? Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność. Jeśli tak jak pisze Kasia, to miłość, to życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, osób, które im sprzyjają" - wyliczała oburzona w mediach społecznościowych. 

Kobieta zarzuciła parze hipokryzję, a jej oszczerstwa wobec zakochanych zdają się nie mieć końca. Marcin z kolei odnalazł szczęście w ramionach tajemniczej blondynki, Dominiki. Nawet dzieciaki zdążyły już polubić jego nową partnerkę!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już zaplanowali święta

Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski dzielą wspólną pasję, jaką są podróże. Ostatnio wybrali się do luksusowego hotelu w Betlejem w Palestynie, gdzie mogli podziwiać prace Banksy'ego. 

Nic dziwnego, że zaplanowali już sobie, jak spędzą tegoroczne święta. Para chce wybrać się w kolejną romantyczną podróż, dlatego dzieci zostaną pod opieką taty, Marcina Hakiela. Tancerz zaopiekuje się nimi z wielką przyjemnością. Z tego powodu jednak mama będzie musiała zasiąść z nimi do stołu nieco wcześniej. 

Okazuje się, że jego partnerka ma całkiem dobry kontakt z Cichopek i wspólnie ustalają plan opieki nad pociechami. 

W rozmowie z tabloidem Kurzajewski przyznaje również, że oboje są bardzo rodzinni. Ich uczuciu gorąco kibicuje jego ponad siedemdziesięcioletnia mama, która obecnie z nim mieszka i którą się opiekuje. 

"Ten czas spędzany z rodzinami jest czymś najprzyjemniejszym. Ze mną mieszka też moja mama, już siedemdziesięcio-kilkuletnia. I to jest też dla mnie ogromne wsparcie, że mogę być przy niej, służyć jej pomocą i że mam ją w każdej sytuacji, kiedy pomocy potrzebuje. Bardziej to teraz ja mogę jej się zrewanżować za te lata wychowania i opiekować się nią. Myślę sobie, że to jest też coś, co wzbogaca nasze życie, że wielowymiarowo i wielopokoleniowo możemy dotykać tej radości wspólnego rodzinnego życia" - tłumaczy prezenter "Super Expressowi".

Dziennikarz zdradził, że często spotykają się razem z jego mamą i rodzicami Kasi i jest to bardzo wartościowy czas, spędzony na długich rozmowach.

Zobacz też:

Kurzajewski po wyprowadzce Smaszcz urządził w domu kawalerską przestrzeń. Znajdzie się miejsce na buty Cichopek?

Paulina Smaszcz "pojechała" po całości! Internauci polecili jej kozetkę u psychologa

Marcin Hakiel na randce z nową ukochaną. Dzieci są już nią zachwycone! "Kaśka niech żałuje"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy