Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dowbor dostał kosza od kochanki

Maciej Dowbor rozstał się podobno ze swoją obecną partnerką. Czy dlatego teraz walczy o drugą szansę u Joanny Koroniewskiej?!

Od kilku tygodni niespodziewanemu ociepleniu uległy relacje Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Nie dość, że para spędza razem coraz więcej czasu, to w planach ma wspólne wakacje!

Reklama

Duża w tym zasługa psychoterapeuty. Ale nie bez znaczenia jest również fakt, że prezenter zaniechał flirtowania i romansowania. Czy miłość może wszystko wybaczyć?

Ponoć Joanna Koroniewska o powrocie do życia pod wspólnym dachem z Maciejem Dowborem nie chce na razie słyszeć. Jednak psycholodzy są zdania, że można odbudować związek po zdradzie. Wystarczy tylko chcieć!

"Zdradę naprawdę można wybaczyć, chociaż jest to bardzo trudne" - radzą zdradzonym partnerom na psychologicznych portalach internetowych.

"Większość z nas bardziej dotyka zdrada emocjonalna niż fizyczna. Łatwiej nam się pogodzić z tym, że partner 'przespał się' z kimś, niż że nawiązał emocjonalną więź. Najważniejsze to spróbować wykorzystać zdradę jako punkt zwrotny w dążeniu do uzdrowienia związku. Wiele par, którym udało się wrócić do siebie po zdradzie, przyznaje, że to traumatyczne przeżycie było im potrzebne, by poznać się na nowo i pokochać ze zdwojoną siłą".

Aleksandra Wejna

(25/2012)

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor | zdrada | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje