Reklama

Reklama

Reklama

Donald Tusk na uroczych zdjęciach z wnuczkami. Co za widok

Donald Tusk (65 l.) to nie tylko znany polityk, ale również ojciec i dziadek. 65-latek został niedawno przyłapany na rodzinnym spotkaniu. Okazuje się, że wraz z bliskimi świętował pierwsze urodziny wnuczki.

Donald Tusk nie raz mówił w wywiadach, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek aż czwórki wnucząt pojawił się niedawno w jednej z Sopockich restauracji, gdzie świętował urodziny pociechy Kasi Tusk.

W Sopocie 65-latka przyłapali paparazzi, którzy wykonali kilka zdjęć z tego doniosłego rodzinnego wydarzenia. Zobaczcie, jak przebiegała cała impreza.

Reklama

Donald Tusk świętuje urodziny wnuczki

Donald Tusk wraz z całą rodziną wybrał się do ekskluzywnej restauracji, gdzie świętował urodziny najmłodszej córeczki Kasi Tusk. Były premier na ten dzień ubrał się elegancko. Miał na sobie niebieską koszulę, dopasowane spodnie i czarne okulary przeciwsłoneczne. Na wydarzeniu obecna była również babcia małej solenizantki. Ta z kolei postawiła na czarną kreację. Kasia Tusk wybrała białą sukienkę, w której prezentowała się bardzo dobrze.

Na wydarzeniu wszyscy goście zasiedli do suto zastawionego stołu. Restauracja specjalnie na wyjątkową okazję została przystrojona kolorowymi balonami nadmuchanymi helem, które Kasia postanowiła zabrać potem do domu.

Wnuki Donalda Tuska

Donald Tusk pierwszego wnuka przywitał na świecie w 2009 roku - to dziecko jego syna Michała. Z kolei w 2012 roku urodził się drugi wnuk Mateusz.

Następnie przyszły na świat dwie córki Kasi Tusk. Pierwszą blogerka modowa urodziła w 2019 roku, z kolei druga przyszła na świat w 2021 roku.

Zobacz też:

Katarzyna Tusk udostępniła zdjęcie córki. "Mój pączek na tłusty czwartek już gotowy"

Kasia Tusk gotuje dziecko na plaży? "Moherek na hafcie richelieu!"

Kasia Tusk pochwaliła się romantyczną fotką z mężem. Uwagę zwraca jedno...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Donald Tusk | Katarzyna Tusk | Małgorzata Tusk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy