Reklama
Reklama

Doda wykorzystuje... chorobę Nergala?!

Szykuje się wielka afera. Sara May zarzuca Dodzie, że gwiazda wykorzystuje chorobę Adama Darskiego, by ocieplić swój wizerunek i "jechać na współczuciu ludzi".

Nieco zapomniana ostatnio przez media Kasia Szczołek, czyli Sara May, postanowiła przypomnieć o sobie naprawdę mocnym uderzeniem. Gwiazdka skomentowała na swoim blogu Dodę i jej zaangażowanie w akcje poszukiwania dawców szpiku kostnego dla osób chorych na białaczkę, przy okazji poddając w wątpliwość poważny stan Adama Darskiego:

"(...) Nie zamierzam tutaj rozprawiać czy Adam Darski faktycznie jest bardzo chory, czy też jest to idealnie rozpracowany ruch marketingowy. Moja intuicja podpowiada mi, że jego stan jest dużo lepszy niż donoszą media i jego narzeczona, a sytuacja od początku mniej poważna niż zapowiadana" - czytamy.

Reklama

Sara uważa, że działania Rabczewskiej są nie do końca bezinteresowne:

"Ten cały medialny cyrk pod nazwą 'choroba Nergala w wydaniu Dody' służy kilku rzeczom na raz. Doda ma interes w postaci znalezienia dawcy dla Nergala ( o ile przyjmujemy za prawdziwe iż tego potrzebuje), ale nie tylko. To wszystko jest dla niej wymarzoną wręcz formą ocieplenia wizerunku i jechania na współczuciu ludzi" - wali z grubej rury Szczołek.

"Nie oszukujmy się... Doda tego bardzo potrzebowała. Jej porno-dziwkarski wizerunek tworzony przez lata na łamach męskich pism i w reality show już od dawna potrzebował jasnego punktu, klasy i ludzkiej twarzy. Rola "Matki Teresy", którą obecnie z wyrachowaniem odgrywa jest jak gwiazdka z nieba. W obliczu tragedii Nergala to jak szczęście w nieszczęściu dla dalszej kariery Dody".

"Jej pasuje to, że ludzie nie chcą jej teraz atakować, że łączą się z nią i współczują. Ona sama zaś uważa się w tej sytuacji za 'świętą nietykalną krowę', której w obliczu ciężkiej choroby Nergala nie powinno się krytykować. A każdy kto odważy się sprzeciwić jej działaniom będzie 'niski moralnie' i bez serca" - podsumowuje May.

Jak myślicie, kiedy wpłynie pozew do sądu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara May | Doda | Nergal
Reklama
Reklama
Reklama