Reklama
Reklama

Doda dostała OSOBLIWE prezenty od fanów. Tylko najwierniejsi wiedzieli, co dokładnie lubi!

Doda (38 l.) doczekała się chwili, w której rozgłośnie radiowe będą puszczać jej piosenki. Wszystko zmieniło się dzięki prośbom fanów i tak dziś możemy słuchać singli z jej najnowszego albumu "Aquaria". Jakby tego było mało, Dorota uczestniczy w programie Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości". To właśnie tam, na jednej z randek wyznała, co naprawdę kocha! Fani to zapamiętali...

Doda ma powody do radości. Jej najnowszy album "Aquaria" jeszcze przed oficjalną premierą pokrył się statusem złotej płytyTo ogromnie wzruszyło wokalistkę, która podczas audycji na żywo nie mogła powstrzymać łez

Doda dostała OSOBLIWE prezenty od fanów. Tylko najwierniejsi wiedzieli, co dokładnie lubi!

O tym, że Doda ma najwierniejszych fanów w polskim show-biznesie wiadomo od dawna. Artystka znana jest ze swojego talentu wokalnego, wspaniałej figury, zaradności i ekscentrycznych strojów. Fani kochają jednak Dodę za zupełnie coś innego - szczerość, dobroduszność, empatię i miłość do zwierząt. 

Reklama

Wszystkie te cechy pokazała też w randkowym reality show na Polsacie "Doda. 12 kroków do miłości". Eksperyment, któremu poddaje się Doda, polega na zobaczeniu samej siebie na randkach, aby po rozmowie z psychologiem móc określić na jakich schematach bazuje wokalistka podczas wyboru partnera.

Doda kocha... majonez! Wyznała to w odcinku show "Doda. 12 kroków do miłości"

W tym celu Doda spotkała się z 12 kandydatami, a także obejrzała i omówiła swoje zachowanie z Leszkiem Mellibrudą. Na jednej z randek spotkała się z Mateuszem, agentem nieruchomości.

Po przyjemnym spacerze w Podkowie Leśnej postanowili wybrać się na lunch. To właśnie wtedy Doda ujawniła, co naprawdę kocha!

"Dwa jajka na twardo z majonezem. Do tego łososia dodać jedno jajko na twardo z majonezem. To by było super. Tylko żeby był ten majonez, bo ja BARDZO KOCHAM MAJONEZ. Każdy. Mogę się wysmarować od stóp do głów. I sama to zlizać"

Jak Królowa chciała, tak i dostała. Na Instagramie @dodaqueen Doda udostępniła zdjęcia z fanami, którzy przynieśli jej w prezencie... majonezy! 

Myślicie, że Doda wyjada majonez łyżeczką podczas oglądania filmów?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek znów skopiowała Dodę. Fani zrobili memy o Radku

Doda o własnej ceremonii pogrzebowej. Wiemy, gdzie spocznie jej serce! "Żałoba narodowa i wszyscy na różowo"

Doda jest zakochana? Fani już wiedzą, kim może być ten mężczyzna

Michał Wiśniewski broni Dody i naskakuje na Wojewódzkiego. "To pajac"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy