Reklama
Reklama

Damięcka uderza w Putina! "Ciary przeszły po plecach"

Matylda Damięcka, jak większość społeczeństwa jest rozgoryczona zachowaniem Władimira Putina. Artystka skomentowała konflikt na Ukrainie w bardzo trafnej grafice. Wojewódzki też nie przebiera w słowach.

Sytuacja na Ukrainie od dwóch dni staje się bardzo niepokojąca i niestety dynamiczna. Władimir Putin zdecydował się na ruch, który wręcz przestraszył cały świat. Uznał niepodległość dwóch obwodów Ukriańkisch - donieckiego i ługańskiego. Otworzył tym samym drogę na wprowadzenie wojsk rosyjskich na teren i tym samym naruszył granicę państwa. W mediach nie bez powodu mówi się o rozbiorze Ukrainy.

Matylda Damięcka ostro o Putinie

W środowy poranek na terytorium naszych sąsiadów wkroczyły już wojska rosyjskie, a dwa obwody zostały ostrzelane. Europa i Stany Zjednoczone w odpowiedni na działa Putina zadecydowały o sankcjach na państwo i rosyjskich oligarchów. To dopiero początek, bo przywódcy państw zapowiadają więcej sankcji.

Reklama

Nord Stream 2. Munich Re przestaje ubezpieczać gazociąg

Niepokojącymi wydarzeniami żyje też cała Polska. Matylda Damięcka, która zazwyczaj komentuje sprawy trudne politycznie i tym razem skomentowała zachowanie Putina. Atak na Ukrainę przypadł dokładnie 22.02.2022 roku. Artystka zamieściła taką grafikę, ale w miejsca zer narysowała twarz Putina.

W drugiej części postu narysowała zegar, który zamiast wskazówek ma SSOSSOSS. Nawiązuje do daty, ale także i do wołania o pomoc. Animacja z zegarem tyka, co oznacza, że czas jest ograniczony. W końcu z każdym dnie  Władimir Putin jest coraz bliżej pełnej inwazji na Ukrainę, a według specjalistów i polityków nie zatrzyma się tylko na dwóch obwodach.

Grafika bardzo uderzyła w fanów, którym zabrakło słów. Matylda Damięcka jak zawsze trafiła w samo sedno.

Jeśli chcecie na bieżąco śledzić sytuacje na wschodzie, zapraszamy na relacje na żywo na portalu Interia.pl. (LINK PONIŻEJ):

Ukraina i Rosja u progu wojny? Kolejne informacje. NA ŻYWO

Warto także dodać, że inne gwiazdy i znane osoby również mocno zaregowały na sy

tuacje u naszych sąsiadów.

Kuba Wójewódzki nie przebierał w słowach i mocno ocenił zachowanie Putina, używając mocnych słów. Choć nie popieramy niecenuralnych wypowiedzi, w tym przypadku trudno znaleźć inne.

Aleksandra Popławska zamieściła grafikę autorstwa Oksany Drachkovskiej i zamieściła jej słowa.

Karolina Malinowska zamieściła bardzo wymowne zdjęcie.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski straszy wizją o wojnie: "Preludium właśnie się zaczyna"! Wstrząsające wieści!

Doda o konflikcie Rosji z Ukrainą: "Nadchodzą smutne czasy"

Anna Lewandowska w kultowych spodniach. Wracają do łask!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Matylda Damięcka | Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy