Reklama
Reklama
Tylko u nas

Dagmara Kaźmierska jeszcze nigdy nie była tak szczera. Wyznała prawdę o jej relacji z Jackiem [POMPONIK EXCLUSIVE]

W najnowszym odcinku podcastu "Strip Talk z gwiazdami" Damian Glinka miał okazję porozmawiać z Dagmarą Kaźmierską. Była gwiazda "Królowych życia" opowiedziała nieco o swoich relacjach z synem, nowym show Polsatu i... relacji z Jackiem.

Dagmara Kaźmierska opowiada o relacjach z synem

Dagmara Kaźmierska na samym początku rozmowy przyznała wprost, że od najmłodszych lat ma wysokie poczucie własnej wartości.

"Grunt to wierzyć w siebie. Ja uważam, że to, co w życiu zrobiłam, to jest bardzo dużo, bez niczyjej pomocy (...) ja do wszystkiego w życiu doszłam sama, bardzo dobrze sobie radzę, i ja uważam, że jestem wartościowym człowiekiem" - oceniła.

Te wartości gwiazda "Królowych życia" próbuje więc przekazać swojemu synowi, z którym łączy ją niesamowita więź. 

Reklama

"Swojego dziecka jestem tak pewna jak siebie" - przyznała bez ogródek. 

Celebrytka nie ma też żadnych wątpliwości, że Conan zaopiekuje się nią, jeśli będzie taka potrzeba.

"U nas jest na pewno bardzo ogromna miłość, ale też zaufanie, on wie, że może mi się wyżalić i wszystko powiedzieć" - dodała.

Gwiazda "Królowych życia" startuje z nowym programem

Podczas rozmowy nie mogło zabraknąć wątku nowego programu Dagmary Kaźmierskiej, który widzowie Polsatu będą mieli okazję zobaczyć już od 11 grudnia.

Co skłoniło "Królową życia" do wystąpienia w autorskim show "Dagmara szuka męża"?

Celebrytka przyznała, że w pewnym momencie zaczęła nieco tęsknić za światem show-biznesu. 

"Sława to jest coś takiego, że to zawsze w człowieku już zostaje, nigdy nie mamy tego dość" - tłumaczyła w podcaście.

W dodatku do decyzji przyczynili się także fani gwiazdy, którzy często pytali, kiedy będzie można znów oglądać ją w telewizji.

"To jest jedna wielka przygoda ten program, to jest komedia romantyczna, będzie tam mnóstwo emocji: od śmiechu, po wzruszenie, łzy" - opisuje gwiazda nowego show stacji.

Dagmara Kaźmierska myślała o związku z przyjacielem?

Potem rozmowa zeszła na nieco bardziej osobiste kwestie. Prowadzący zapytał gwiazdę wprost o to, dlaczego nigdy nie związała się z Jackiem. Dagmara Kaźmierska zareagowała na to spontanicznym śmiechem:

"Jak ja bym mogła? Przecież to jest moja psiapsi! Jak on by się położył obok mnie w łóżku, a ja obok niego, to byśmy się śmiali do rana" - odpowiedziała z rozbrajającą szczerością.

Czego w takim razie zabrakło między Dagmarą a Jackiem? Co sprawiło, że nie pojawiła się miłość?

"Relacja od początku pomiędzy nim a mną była kumpelska. Jeżeli przyjaźń między kobietą a mężczyzną trwa tyle lat, to nie będzie w tym namiętności, ona się już nie pojawi" - przyznała bohaterka najnowszego odcinka "Strip Talk", zamykając temat.

Dagmara Kaźmierska wspomina przyjaźń z Edzią

W najnowszym odcinku podcastu pojawiło się także niełatwe pytanie o przyjaźn z Edzią. Nie jest tajemnicą, że relacja obu pań została wystawiona w pewnym momencie na trudną próbę.

"Co pani sądzi o tym, jak Edzia w 2019 roku panią zostawiła, jak pani była chora, obie nogi połamane?" - zapytał reporter Pomponika.

"To było chwilowe (...) Ja nie umiem się długo gniewać. Później były uszczypliwości między nami - niepotrzebne tak naprawdę. Ja za niewieloma osobami tęsknie - ja nie patrzę w tył. (...) Mało za kim tęsknie z przeszłości, ale za tą Edzią tęsknie" - przyznała gwiazda.

Czy w takim razie istnieje szansa, że przyjaciółki odnowią kiedyś kontakt?

"Podejrzewam, że będzie taki moment, że pójdę do Edzi. (...) Nie wiem, muszę to do końca czuć (...) Uważam, że nie stało się między nami tak dużo złego, żeby kiedyś się nie pogodzić na nowo" - podsumowała Dagmara Kaźmierska.

O czym jeszcze rozmawialiśmy z gwiazdą show "Dagmara szuka męża"? Przekonajcie się, oglądając cały odcinek podcastu!

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska w randkowym show "Dagmara szuka męża". Będzie hit?

Dagmara Kaźmierska żyje w luksusach. Oto jak się dorobiła "Królowa życia"

"Królowe życia". Bohaterki odnalazły się w nowym show

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | "Królowe życia" | Damian Glinka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy