Reklama

Reklama

Reklama

Conchita Wurst ma HIV! Szokujące wyznanie

Szokująca wiadomość obiegła media. Thomas Neuwirth (29 l.), znany jako Conchita Wurst, wyjawił, że jest nosicielem wirusa HIV. Wcześniej były partner szantażował go ujawnieniem tych informacji.

Conchita Wurst to pseudonim artystyczny Thomasa Neuwirtha, zwycięzcy Eurowizji z 2014 roku. Teraz znów jest o nim głośno za sprawą szokującego wyznania. Okazuje się, że do teraz ukrywał przed światem fakt, że jest nosicielem wirusa HIV.  

"Od wielu lat jestem hiv-pozytywny. Nie ma to związku z moim życiem publicznym, lecz były chłopak grozi mi ujawnieniem moich prywatnych spraw, a ja nie dam nikomu prawa do zastraszenia mnie lub wpływania na moje życie. Od momentu, gdy dowiedziałem się o tym, leczę się. Przez wiele lat znajdowałem się poniżej wykrywalności wirusa, a to oznacza, że nie jestem w stanie go przenosić" - czytamy we wpisie Thomasa na Instagramie. 

Reklama

Tłumaczy też, dlaczego do tej pory nie chciał publicznie ogłaszać te przykrej nowiny. 

Przede wszystkim z uwagi na swoich bliskich, którym pragnął oszczędzić życia z piętnem "syna, wnuka i brata ze statusem HIV". Poza tym jego zdaniem ta informacja jest ważna dla tych, z którymi ewentualnie nawiązałby kontakty seksualne. Jak już było jednak wspomniane, były facet zagroził mu ujawnieniem jej, więc zdecydował się na wyprzedzenie ataku. 

Na koniec Thomas podziękował wszystkim za wsparcie.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Conchita Wurst

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy